Musze napisać list do dyrektora mojej szkoły z prośbą o zrobienie większego miasteczka do jazdy na rowerze podczas zdawania na kratę rowerową pamiętajcie o 3 akapitach , inf. o nadawcy to już ja wypełnię i datę możecie zrobić :P ale ja już miejsce wypełnię i podpis. PS. mam to na jutro a za jakieś 30-40min. wychodzę
AHA JAK COŚ TO JA JESTEM Z 6 KL. WIĘC RÓBCIE NA TYM POZIOMIE :P

DAJE 57PTK.

2

Odpowiedzi

2009-11-04T16:50:22+01:00
Sznowny panie dyrektorze
zwracam się z uprzejmą przośbą o wydzielenie specjalnego terenu dla nas rowerzystów o większej powierzchni niz dotychczasowa.Proszę szczególnie zwrócić uwagę aby teren był odpowiedni dla zdających egzamin na karte rowerową.
Za pozytywne załatwienie naszej prośby z góry serdecznie dziekuję.
2009-11-04T19:34:50+01:00
Szanowny panie dyrektorze!

Uważam, że miasteczko do jazdy na rowerze jest bardzo małe. W tym wypadku należy je powiększyć. Dlatego też wnoszę do pana, aby pan je powiększył.
Byłabym bardzo wdzięczna za wysłuchanie mojej prośby, gdyż nie mamy gdzie jeździć. Zrobił pan wspaniałe miasteczko rowerowe, jednak jest za małe na pewno nie tylko moim zdaniem. Pewnie wiele dzieci chce sobie pojeździć, a nie ma gdzie. Ja występuje tym listem teraz w imieniu nie tylko swoim, ale i tych dzieci.
Mam nadzieje, że wysłucha pan prośby dzieci, które chcą pojeździć na rowerach i że powiększy nasze miasteczko rowerowe. Dziękuje za przeczytanie tego listu i mam nadzieje, że zrozumie pan nas i wysłucha.

Uczennica 6 klasy