Śmigus-dyngus
Jarek niecierpliwie czekal na lany poniedzialek.
Postanowil wstac wczesnie rano i pokropic swojego kolege Marka woda.
To przeciez stary zwyczaj,Marek na pewno sie nie obrazi.Zrobie mu mokra niespodzianke-obiecywal sobie Jarek.

Wymysl dalszy ciag tej histori.Minimum 5 zdan.

3

Odpowiedzi

2010-04-13T17:25:34+02:00
Rzeczywiście rano jak sobie Jarek obiecał tak zrobił. Poszedł przed dom Marka ale najpierw napisał mu sms żeby wyszedł na dwór, bo do niego pilną sprawę. Marek się niczego nie spodziewał wiec wyszedł. W tym samym czasie Jarek oblał go zimną woda. Chłopak nie był zadowolony, i się pokłócili. Potem Marek tydzień spędził w łóżku.Prosze ;)
2010-04-13T17:33:56+02:00
Poszedł więc do kuchni by nalac wode do szklanki. Gdy miał już pełną szklanke wody szedł do pokoju, gdzie spał jego kolega. Był bardzo uszczęśliwiony tym że zrobi swemu koledze psikusa. Nieoczekiwanie pod nogi podszedł kot i się przewrócił. Wylał na siebie całą wode przeznaczoną dla kolegi. w tym czsie akurat z pokoju wyszedł marek i miał straszny ubaw z Jarka.
2010-04-13T17:41:29+02:00
...Jak postanowił tak zrobił.Wziął pistolet na wodę, "napompował" go i poszedł do Marka.Marek jaszcze spał gdy Jarek naszykował się i zaczął oblewać Marka.Niestety Marek nie zważył na to,że jest lany poniedziałek i postanowił że odegra się na Jarku.Po południu gdy chłopcy grali w piłkę na boisku ,Marek wziął wiaderko z bardzo zimną wodą podszedł do Jarka i chlusnął nią.Jarek był cały mokry pobiegł szybko do domu aby się wytrzeć i obiecał kolegom że jutro spotkają się w tym samym miejscu aby znów pograć.Niestety Jarek nie pojawił się.Chłopcy a z nimi Marek poszli do Jarka aby sprawdzić co się stało.Okazało się ,że Jarek leży w łóżku chory.Marek od razu zorientował się że to przez niego Jarek leży chory.Postanowił przeprosić kolegę.Jarek odpowiedział że nic się nie i od tej pory Marek codziennie bywał u niego.Gdy Jarek wyzdrowiał znów na boisku grali razem z chłopakami w piłkę i wszystko skończyło się dobrze.