KTO MI TO PRZETŁUMACZY NA POLSKI BŁAGAM NA JUTRO PLIZ NAPISZCIE JAK NAJSZYBCIEJ NAJLEPIEJ <DAM NAJ I GWIAZDKI> W CIĄGU GODZINY There are lots of islands around Britian and you have to go by ferry to visit them. Lots of people take the ferry to France to go shopping because it's cheaper. You can also travel by boat on the canals in Britian. In the past, people osed canal boats to move heavy things around the country. Horses walked on a path next to the canal and pulled the boats along. Now people use the canals for boat holidays.

3

Odpowiedzi

2010-04-13T17:25:18+02:00
Istnieje wiele wysp Wielkiej Brytanii i musisz przejść promem do odwiedzania ich. Wiele osób promem do Francji na zakupy, ponieważ jest tańszy. Można również podróżować statkiem po kanałach w Wielkiej Brytanii. W przeszłości, ludzie osed barki, aby przenieść ciężkie rzeczy w całym kraju. Konie szedł ścieżką obok kanału i wyciągnął z łodzi wzdłuż. Teraz ludzie korzystają z kanałów na wakacje łódź.
1 5 1
2010-04-13T17:29:51+02:00
Nie wiem czy chodziło Ci o przetłumaczenie tego ale jeżeli tak to to zrobię :)

Istnieje wiele wysp Wielkiej Brytanii, gdzie musisz przepłynąć promem aby je odwiedzić.Wiele osób pływa promem do Francji na zakupy, ponieważ jest taniej. Można również podróżować łódką po kanałach w Wielkiej Brytanii. W przeszłości, ludzie osed(nie wiem co znaczy te słówko chyba robili, budowali,wykorzystywali) barki, aby przemieszczać ciężkie rzeczy w całym kraju. Konie szły ścieżką obok kanału i ciągnęły wzdłuż łódź. Teraz ludzie korzystają z łodzi w kanałach na wakacje .
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-13T17:32:45+02:00
Wokół Wielkiej Brytanii istnieje wiele wysp i żeby jej odwiedzić musisz popłynąć promem. Wiele osób płynie promem do Francji na zakupy, ponieważ tam jest taniej. Możesz również podróżować statkiem po kanałach Wielkiej Brytanii. W przeszłości, ludzie budowali barki, aby przenosić ciężkie rzeczy po całym mieście. Konie szły ścieżką obok kanałów i wyciągały łodzie. Teraz ludzie korzystają z kanałów w wakacyjne rejsy.