Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-04-13T17:50:57+02:00
Pracę powinnaś napisać sama jednakże mogę ci trochę pomóc:
Rozumiem, że kraj ma być wymyślony, tak?
Możesz napisać, że już sie znajdujesz w tym miejscu, napisz dlaczego tam jesteś i co aktualnie widzisz przed sobą. Zacznij od ogółu. Jak ci się wydaje czy ten kraj jest otoczony wysokimi górami, a może leży nad pięknym oceanem? Potem przejdź do szczegółów: co widzisz na pierwszym planie - wioskę pełną ludzi, może jesteś tylko sama? Albo otaczają cię różne zwierzęta? Skoncentruj się na tym, co lubisz. W jakich miejscach się czujesz dobrze - zatłoczonych czy może właśnie na odludziach?
Potem możesz przejść do akcji, czyli tego, co aktualnie sie tam dzieje. Co robią ludzie, jeśli tam są, jak zachowują się zwierzęta, jaka jest pogoda, czy słychać coś z oddali? Może muzykę? Następnie "poruszaj" swoją wytworzoną w wyobraźni sobą i przejdź się po tym kraju. Opisuj kontakt z innymi ludźmi, krajobraz jaki Ci towarzyszy. Możesz opisać jakieś wydarzenie, był wypadek na przykład - jak zachowali się ludzie? Albo możesz napisać, że wszyscy żyją w zgodzie, ten kraj jest pełen radości, bez zmartwień i cierpienia. Możesz też napisać, że czujesz się w nim dobrze i bezpiecznie.
Jeśli dobrze zrozumiałam zadanie to ma być Twoja własna wizja Idylli (Utopii). Czyli krainy, która jest odzwierciedleniem Twoich marzeń, osobisty raj. :)
W zakończeniu możesz napisać, że chciałabyś żyć w takim kraju, codziennie czuć się wyspana i szczęśliwa. Nie musiałabyś się martwić o zdrowie rodziny ani swoje własne. I tak dalej.
Mam nadzieję, że pomogłam. Powodzenia! :)
1 1 1
2010-04-13T17:52:35+02:00
Mój ty kraju wymarzony ,miałbyś chyba z trzy korony
Proszę bardzo piękny świecie
Rób co chcesz ale ja chce cie tu widziec w kwiecie
Był by ogród, była łąka
Miała by prezydenta tego naj,naj lepszego
Tego kochanego Kaczyńskiego!!
Liczę na naj!
4 4 4