Czym ludzie mogą różnić się od siebie? Czy odmienność powinna mieć wpływ na zachowanie się osób względem siebie? Uzasadnij swoją odpowiedź.
Za głupie odpowiedzi daję SPAM, a za sensowne NAJ. Praca ma być wyczerpująca(przynajmniej trzy czwarte kartki A5)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-13T18:16:13+02:00
Uważam,że każdy człowiek jest taki sam... to znaczy ludzie różnią się wyglądem, charakterem,ale są do siebie bardzo podobni.
Myślę że nic nie powinno miec wpływu na zachowanie się wobec siebie ludzi.Wiadomo niektórzy ludzie są chorzy na bardzo ciężki choroby czasem na nieuleczalne.NIKT NIE POWINIEN ODŻÓCAĆ TAKICH OSÓB.Każdy człowiek zasługuje na szacunek,bez względu na to jakiego jest pochodzenia, czy jest innego wyznania od ciebie, czy jest chory, czy gorzej lub lepiej od ciebie sie uczy!
Musimy pamiętać,że takie coś mogło przydarzyc sie nam, a nie tej osobie wiec czy my chcemy byc okrotnie traktowani.Od młodych lat każdy mądry rodzic uczy swoje dzieci aby nigdy nie odżócały innego dziecka,aby zawsze pomimo wszystkiego bawily sie z nim , a jesli juz chce o nim zle powiedziec to niech popie to za jego plecami a nie prosto w oczy.
Każdy inny od nas czlowiek, chce aby go traktowano z szacunkiem,powagą ,chce zaznać przyjażni, miłości.Ale by tak się stało nie może być odżócany przez innych ludzi..ale tak często bywa..


Licę na naj jeśli przepiszesz pracę wyjdzie ci ona na okolo 1.5 strony
napisz mi co o tym myslisz bede wdziczna:_)
licze na naj:)
41 3 41