Mam do napisania list po jezyku angelsku wrazenia z moich urodzin.
mam pisać do swojego chłopaka krzysia i mam do niego pisac i opowiadać jak podobało mi sie na urodzinach oraz mam mu podziękować za prezent.że na dostałam wystrzałowo soudniczkie na kazdą okazje ... i że prezent jest bardzo śliczny że nigdy nie miałam takiego super chłopaka oraz mam mu podziękowac ze to że był że mną i cos takiego list ma mieć naj mniej 150słow..i ma byc napisany po angelsku oraz też po polsku to co zostało napisane
i ma być że np impreza sie udała warto ja powtórzyć i coś w tym stylu

prosze piscie mam to na jutro.........
gosia

1

Odpowiedzi

2010-04-14T16:18:26+02:00
Dear ... ,

I am writing to you to say thank you for the present that you gave me. It is very beautiful, I always wanted a skirt like the one you gave me. It is amazing I can wear it for every occasion. I also would like to thank you for being with me on my birthday, I had a great time, thank you for being such a caring and loving boyfriend. The party also went really well, everyone was so pleased with it, I think we should do it again.

Your ... .

Drogi ... ,

Pisze do Ciebie aby Ci podziekowac za prezent ktory mi dales. Zawsze chcialam miec taka sukienke, jest bardzo piekna. Jest niesamowita, moge ja zalozyc na kazda okazje. Chcialabym tez Ci podziekowac za to ze byles ze mna w moje urodziny, bawilam sie swietnie, dziekuje ze jestes takim kochajacym i opiekunczym chlopakiem. Zabawa rowniez sie udala, wszyscy byli zadowoleni, mysle ze moglibysmy to kiedys powtorzyc.

Twoja ... .