1. Napisz pracę dlaczego należy rozwijać swoje umiejętności?

2. Gdybyś mógł poprosić greckie bóstwa o trzy niezwykłe umiejętności, co byś wybrał? Które z bóstw mogłoby cię nimi obdarzyć? Swoją odpowiedź uzasadnij w kilku zdaniach.

Proszę o napisanie prac na poziomie 6 klasy.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-13T19:12:51+02:00
Rozwój własnych umiejętności prowadzi do większej wiedzy zdolności w danej dziedzinie. Umiejętności te sprawiają że jesteśmy wyjątkowi i najlepsi w swojej pracy. Zdolność do wielu czynności pomorze nam w zdobyciu zawodu a potem w znalezieniu w swojej specjalizacji pracy.

Gdybym mogła prosić o trzy rzeczy bogów to poprosiła bym Atenę o mądrość, Zeusa o władze a Afrodytę o szczęście w miłości karierze zawodowej. Ponieważ te cechy zapewniły by mi sukces w dorosłym życiu. Dzięki nim zdobyłabym wymarzony zawód,pracę i małżonka.
1 1 1
2010-04-13T19:21:30+02:00
1. Należy rozwijać swe umiejętności ze względu na samego z siebie satysfakcję z dobrze wykonanego ,rysunku , lub dobę zagranego meczu są niezmiernie pokrzepiające duszę .


2
Nike- była ona uosobieniem zwycięstwa w wojnach , chciałbym zawsze wygrywać i być najlepszy.

Hermes- był zwinny szybki , co pomagało by mi w wielu sportach.

Zeus-miał władzę nad wszystkim , ja jak i również wszyscy by chcieli mieć nieograniczoną władzę lecz z władzą wiążę eis również wielka odpowiedzialność .
2 1 2