Odpowiedzi

2010-04-13T19:22:51+02:00
Kochac to slowo o bardzo szerokim znaczeniu . najczesciej uzywamy kiedy spotkemy milosc " kocham cie jest wtedy cestym slowem na ustach zakochanych .
kochamy rodzicow , siostre , brata, zwierzeta kazde na inny sposob . Kazdy z nas potrzebuje milosci i zaainteresowania . slowo "kochac" jest to slowo bardzo "powazne " i trzeba sie zastanowic zanim je wymówiszzeby nie rzucac slow na wiatr.
1 4 1
2010-04-13T19:25:07+02:00
Słowa "kochać" nie da się zdefiniować . Ma ono ogromną wartość , której nie potrafią wyrazić żadne słowa .
Można kochać rodziców i kochać chłopaka .
Kochać przyrodę , kochać swoje hobby i kochać swoich przyjaciół.
W każdym przypadku kocha się inaczej .
Jest to bardzo silne uczucie . Kochać to w pewnym sensie znaczy troszczyć się o kogoś , potrafić się dzielić zmartwieniami , wspierać na dobre i na złe .
Być zawsze i nie opuszczać w gorszych chwilach . Miłość to czasami przywiązanie . Kocham moim rodziców bo są zawsze przy mnie , od dziecka . Wspierają mnie a ja nie wyobrażam sobie bez nich życia bo ja ich właśnie kocham .
Są tak jakby częścią mojego życia . Słowo "kochać " łatwiej powiedzieć , trudniej okazać . Jednak okazujemy to na co dzień np. swoim najbliższym . Jest to słowo wszystkim znane , jendak nikt na świcie nie potrafi go jednoznacznie określić
3 5 3