Odpowiedzi

2010-04-13T19:26:06+02:00
Opisuję,Film Pod tytułem w Pustyni i w puszczy.
Jest to film przygodowy nagrany na podstawie ksiązki Henryka Siękiewicza.
Opisuje on Przygody Stasia i Nel.Żyją oni w Afryce północnej.Staś jako świetny
pływak,Opiekuje się też młodszą Nel która razem z Stasiem pozostaje porwana przez mściwych arabów.
2010-04-13T19:32:42+02:00
Uważam , że film pt. "Step Up taniec zmysłów" jest bardzo pouczający i możemy się z niego wiele nauczyć. Pokazuje nam przykład chłopaka Taylora, który przez głupie zabawy wraz z kolegami zniszczyli salę taneczną co uniemożliwiło artystą dalszą pracę.Dostał karę żeby codziennie w tej szkole sprzątać. Chłopak znalazł inne rozwiązanie. Ćwiczył z Norą, a później wystąpił z nią i jej pomógł w dalszej karierze.
2010-04-13T19:35:51+02:00
Zmierzch-Historia opowiada o 17-latce Belli Swan , która po ponownym wyjściu za mąż swojej matki postanawia zamieszkać ze swoim ojcem.Po przybyciu do Forks, poznaje lepiej swojego ojca, zdobywa nowych kolegów i koleżanki ze szkoły jak i poznaje tajemniczego i przystojnego Edwarda Cullena.Chłopak po pierwszej wspólnej lekcji nie robi na niej dobrego wrażenia lecz po paru tygodniach nieobecności postanawia to zmienić.Nawiązują kontakt ale dziewczyna nadal nie jest przekonana co do niego, do chwili gdy Edward ratuje ją spod kół pędzącego na nią vana.Bella nie może uwierzyć że Edward powstrzymał auto jedną ręką i zamierza to wyjaśnić.Po bliższym zapoznaniu okazuje się że Cullen jest wampirem!
Bella nie wie co o tym myśleć lecz jest w nim zakochana.Akceptuje ten fakt i zaczyna się z nim spotykać.W pewną niedziele gdy Bella i Edward grają z jego rodziną w Baseball z jego rodziną, pojawiają się nomadzi : Victoria,Laurent i James.Ten ostatni okazuje się tropicielem który za wszelką cene chce złapać Belle.Rozpoczyna się ucieczka.Gdy nagle dziewczyna dowiaduje się że sadystyczny wampir złapał jej matkę.Bella postanawia poświęcić swoje życie za najbliższe jej osoby.Wszystko okazuje się być upozorowane przez Jamesa.Gdy Bella zostaje ugryziona z odsieczą pojawia się jej ukochany Edward.Ratuje swą wybrankę a jego rodzeństwo zabija złego wampira.Bella po paru tygodniach wychodzi ze szpitala a Edward zabiera ją na bal absolwentów.Wszystko dobrze się kończy!!!Z filmu możemy dowiedzieć się co są w stanie zrobić dla siebie zakochani.Można zobaczyć że mimo odmienności(chodzi o to że on jest wampirem) są w stanie być razem.
Liczę na naj ;)