Odpowiedzi

2010-04-13T19:34:25+02:00
Mój kolega z byłej klasy ma na imię Michał i chodzi do szkoły podstawowej w Krakowie. Ma lat 15 jest osobą która dąrzy do celu i chce zostać w przyszłości aktorem . Jest wysoki jego postura przypomina silnego i odważnego czlowieka. Ma Ciemne włosy, a oczy brązowe. Zazwyczaj chodzi w dresach. Najbardziej uwielbia słuchać jazz i hip-hopu. Lubi podóżować i chętnie uczęstniczy w dodatkowych lekcjach. Interesuje się sportem a ,jego największym Hobby do pływanie. Jest miły , ambitny, dobry jedną z wad to gadatliwość. Często pomaga młodszej siostrze Ani w odrabianiu lekcji. Nie Lubi osób dwulicowych, bo ceni szczerość. Jego największym sukcesem szkolnym jest wygranie w olimpiadzie z matematyki drugiego miejsca. W szkole jest lubiany i podziwiany za swoją wszechstronność. Po za szkołą często ze znajomymi wybiera się na przejazdzki rowerem i wychodzi często na spacery ze swoim psem Boksem. Michał to osoba, która rozsądznie wykorzystuje swój cenny czas. Jego rodzice są z niego dumni , ponieważ zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Bardzo go lubie , bo zawsze potrafi pocieszyć oraz zawsze mogę liczyc na jego pomoc.
147 3 147
2010-04-13T19:37:27+02:00
Jan Kowalski (tu wpisz imię swojego kolegi)
Mój kolega jan kowalski jest ciemnym blondynem z jasnoniebieskimi oczyma. Ma blisko siebie osadzone oczy, dość duży nos, wąskie usta i nieco odstające uszy. Mimo swojego młodego wieku zachowuje się bardzo odpowiedzialnie podam przykład ( kiedy to zobaczył jak biją małego chłopczyka z pierwszej klasy, zachował zimną krew i od razu zawołał o pomoc tj. kogoś dorosłego)
Niestety nie jest zbyt szarmandzki w stosunku do dziewczyn. Nie jest dżentelmenem. Często chodzi w jeansach i szarym T-shircie. Inni chłopcy bardzo go lubią ze względu na to, że jest prawdziwym przyjacielem i jest ekspertem w sprawach polityki, motoryzacji a nawet mody. Bardzo go lubię i myślę, że on odwzajemnia moje uczucie.
80 3 80