Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-13T19:56:42+02:00
Poszukuję pracy, która będzie dla mnie wyzwaniem i podstawą dalszego rozwoju. Jestem osobą ambitną i konsekwentną, którą cechuje chęć rozwijania własnej osobowości, zarówno pod względem intelektualnym, jak i zawodowym.
Chciałabym podjąć pracę w miejscu, gdzie mogłabym rozwijać nabyte wcześniej umiejętności lub też zdobywać nowe doświadczenia, dlatego bardzo chętnie podejmę pracę w pańskiej firmie.
Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną i komunikatywną. Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. Posiadam umiejętności pracy w zespole. Mam szerokie zainteresowania, z łatwością potrafcie zorganizować swoje miejsce pracy, wykazując przy tym kreatywność, dokładność i obowiązkowość. Jestem zdyscyplinowana i wytrwała. Potrafię sobie wyznaczać cele i posiadam umiejętności do osiągania przewidywanych rezultatów, realizuje je precyzyjnie i realistycznie.
Jestem w stanie szybko zapoznać się z nowymi obowiązkami i wymaganiami pracodawcy. Ponadto posiadam zdolność szybkiego uczenia się. Ze swojej strony mogę również zagwarantować lojalność, bezkonfliktowość, zaangażowanie oraz solidność przy wykonywaniu powierzonych mi obowiązków.
Do podania o pracę załączam Curriculum Vitae. Jestem także gotowa zgłosić się w wybranym terminie, celem dokładniejszego przedyskutowania ewentualnej możliwości zatrudnienia i warunków pracy, oraz przedstawić dodatkowe wymagane dokumenty.
2010-04-13T20:09:07+02:00
W odpowiedzi na ogłoszenie zawartej w gazecie wyborczej z 20 kwietnia 2010r. deklaruję chęć objęcia proponowanego stanowiska.
Pragnę nadmienić, że spełniam oczekiwania zawodowe, mam doświadczenie 5-letnie na podanym stanowisku. Posiadam dobrą opinię z poprzedniego miejsca pracy. Jednocześnie pragnę dodać, że jestem kreatywna, ambitna, lojalna i oddana pracy. Potrafię zorganizować pracę, stawiam wysokie wymagania sobie i innym . Mam bezkonfliktowy charakter, miłe usposobienie, łatwo nawiązuje kontakt z innymi. Dobrze, samodzielnie organizuję warsztat pracy oraz pracować w zespole.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej oferty.
twoje imie i nazwisko
1 5 1