Cześć. Potrzebuję pomocy. Z WOSu. Mam zadane napisać podanie o pracę, gdzie kolwiek ... Mianowicie ja bym chciała, żeby było to podanie o pracę np. w księgowości lub o stanowisko prawnika. Czy coś. Potrzebuję teog na zaraz. Nie mam pojęcia jak to napisać. Nie mam pomysłu.
Proszę o własne pomysły, żeby nie były one ściągnięte słowo w słowo z neta.

"Napisz podanie o pracę"
-Dane mogą być fikcyjne ( lata nauki itp. doświadczenia zawodowe, zainteresowania, zresztą sami wiecie co powinno znajdować się w podaniu.

1

Odpowiedzi

2010-04-13T21:14:55+02:00
Imie i nazwisko
ul. ...............
32-700 Bochnia ( naprzykład podane)
tel. ...............

Dyrektor
Firmy Robomix
w Bochni


Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, poszukujące kandydatów na stanowisko głównego księgowego, chciałabym zgłosić moją kandydaturę. Posiadam wymagane kwalifikacje: średnie wykształcenie ekonomiczne , studia magisterskie, a także 2-letni staż na podobnym stanowisku oraz odbyte liczne kursy i szkolenia.

Jestem osobą aktywną i otwartą. Mam nadzieję, że byłabym w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom w zakresie realizacji ciekawych i ambitnych przedsięwzięć. W załączeniu przesyłam moje CV zawierające informacje o moich kwalifikacjach i doświadczeniach zawodowych. Wszystkie informacje zawarte w życiorysie chętnie uzupełnię podczas rozmowy.

Z poważaniem

Imie i nazwisko

Mam nadzieje , że pomogłam
Dużo razy już pisałam podania;D
Licze na naj;)