Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-04T18:08:23+01:00
In spare time , free from school and from home works I like to walk onto pool because I swim exceptionally well very. Usually always I walk with my friends because with them always it is cool and entertainingly, and after pool usually we walk onto ices or on pizze. In cooler days I like winter to walk onto ice rink but unfortunately drive does not go out me so well for example how swimming, it gives itself fortunately somehow glad and I like have a drink hot chocolate at home and to look at some interesting and mad film alongside with with my friend after long game on ice.W wolnym czasie, wolnym od szkoły i od prac domowych bardzo lubię chodzić na basen ponieważ wyjątkowo dobrze pływam. Zazwyczaj zawsze chodzę z moimi koleżankami ponieważ z nimi zawsze jest super i zabawnie, a po basenie zazwyczaj chodzimy na lody lub na pizze. W chłodniejsze dni na przykład zimę lubię chodzić na lodowisko ale niestety jazda nie wychodzi mi tak dobrze jak pływanie, na szczęście daje sobie jakoś rade i lubię po długiej zabawie na lodzie napić się gorącej czekolady w domu i oglądać wraz z moją przyjaciółką jakiś interesujący i zwariowany film.
4 5 4
  • Użytkownik Zadane
2009-11-04T18:09:38+01:00
In my favourite day i like play on the computer, meet with my friends. And watching tv. I also like shopping in the centre ! And sightseeing my big town.

W moim ulubionym dniu lubię grac na komputerze, spotykac się z przyjaciółmi i oglądać telewizję, Ja także lubie robić zkaupy w centrum i zwiedzać moje wielkie miasto.
5 3 5