Proszę o przetłumaczenie tego e-maila.

hallo julia,
danke für Deine E-Mail. Ich freue mich, dass Deine Ferien spannend waren!
Dein Bruder hat sich gelangweilt? Ich verstehe ihn. Er ist doch schon 18 ung möchte sicher etwas ohne Eltern unternehmen, z.B. mit seiner Clique verreisen. Ich auch. Meine Ferien waren eine Katastrophe!
Mein Vater behauptet, wir sollten im Urlaub vor allem besichtigen. Er hat alles vorgeplant. Wir sind nach Rom gefahren. Mensch, kannst du Dir vorstellen, dass Du in der Hitze durch die Stadt läufst und Dir jede Sehenswürdigkeit anguckst? Und überall gab es Tausende von Touristen! Ich möchte nach Rom noch einmal fahren, aber nicht im Sommer, vielleicht im Herbst oder im Frühling. Dann ist die Stadtbesichtigung sinnvoll!
Im August sind wir ans Meer gefahren, wie immer, auf den Campingplatz, bei Warnemünde. Stell Dir vor, es hat fast jeden Tag geregnet. Abends wollte ich in die Disco gehen, aber meine Eltern haben gesagt, dass ich schon verreise ich mit meinen Freunden.
Was gibt es Neues nach den Ferien in Deiner Schule? Schreib mir bitte schnell zurück!
Für heute liebe GrüBe

2

Odpowiedzi

2010-04-13T22:16:48+02:00
Hi julia,
dziękuję za e-mail. Cieszę się, że wakacje były ekscytujące!
Twój brat jest znudzony? Ja go rozumiem. On już 18 SZKOLENIE na pewno chcesz zrobić coś bez rodziców, np. podróży z jego kliki. Ja również. Moje wakacje była katastrofa!
Mój ojciec powiedział, że powinniśmy odwiedzić na wakacje w szczególności. On ma wszystko zaplanowane. Udaliśmy się do Rzymu. Człowieka, można sobie wyobrazić, że idziesz w ciepło miasta i patrzysz na każdego atrakcje? I wszędzie tysiące turystów! Chcę znów do Rzymu, ale nie w lecie, może jesienią lub wiosną. Następnie zwiedzanie miasta to dobry pomysł!
W sierpniu pojechaliśmy do morza, jak zawsze, na kempingu, w Warnemünde. Wyobraź sobie, ma padało prawie codziennie. Wieczorem chciałem iść na dyskotekę, ale rodzice powiedzieli, że byłem jadę z moimi przyjaciółmi.
Co nowego na święta w swojej szkole? Napisz wracam!
Na dziś, drodzy Gruber
2010-04-13T22:20:24+02:00
Hallo julia,
za twoje e-mail dziękuje. Cieszę mnie, że twoje wakacje były ciekawe! Twój brat znudził się? Rozumiem go. On można odbywać jednakże już 18 ung pewnie coś mogłoby bez rodzic, np. z jego kliką wyjeżdżać. Ja też. Moje wakacje były katastrofą!
Mój ojciec utrzymuje, powinniśmy zwiedzać w urlop głównie. On ma wszystko vorgeplant. Jeździliśmy do Rzymu. Człowiek, możesz przedstawiać ci, że w wzburzeniu przez miasto biegniesz i ci spoglądasz na każdy zabytek? I wszędzie to dawało tysiące przez turystę! Nie mógłbym jeździć do Rzymu jeszcze raz, ale latem, może jesienią lub wiosną. Potem miastowe zwiedzanie jest sensowne!
W sierpniu jesteśmy jechać nad morze, jak zwykle, na pole kempingowe, przy Warnemünde. Przedstawiaj ci, padało prawie co dnia. Wieczoru chciałem pójść na dyskotekę, ale moi rodzic powiedzieli, że już wyjeżdżam ja z moimi przyjaciółmi. Co daje to pierwszyźnie po urlopach w twojej szkole? Odpisuj mi prosi szybko! Dla dzisiaj sympatyczny GrüBe