Jesteś urzędnikiem odpowiadającym za zapewnienie bezpieczeństwa pielgrzymom przybywającym do klasztorów.Napisz list do biskupa z prośbą aby wezwał ludność do przestrzegania zasad religii chrześcijańskiej.

Z trwoga i bólem słucham wiadomości o ________ . Wielu rycerzy zamiast stawać w obronie _______ ,dokonuje _______ , na czym cierpią _______ . Nie szanują nawet _______ podążających do świętych miejsc .Apeluję i wzywam w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa o ____________ ( i tu możecie się rozpisać)

1

Odpowiedzi

2010-04-14T11:08:30+02:00
Z trwoga i bólem słucham wiadomości o nie przestrzeganiu zasad religii chrześcijańskiej. Wielu rycerzy zamiast stawać w obronie religii sprzeciwia się jej na czym cierpią ludzie wierzący. Nie szanują nawet pielgrzymów podążających do świętych miejsc. Apeluję i wzywam Pana naszego Jezusa Chrystusa o rozum dla tych ludzi aby nie sprzeciwiali sie zasadom chrześcijańskim bo tylko na tym cierpią. Wielu wierzących, chodzących do kościoła i modlących się ludzi ma nie tylko czyste i spokojne sumienia ale też jest im łatwiej w życiu. Pan Jezus pomaga każdemu człowiekowi który wierzy i który jest mu lojalny. Wystarczy tylko być dobrym bo dobroć inaczej to właśnie przestrzeganie zasad chrześcijaństwa. Dzięki temu życie staje się łatwiejsze i zarazem piękniejsze dlatego bądżmy szczęśliwi i pzrestrzegajmy te zasady bo cóż nam w życiu jest potrzebne jak nie zdrowie i szczęscie.
2 3 2