Aliens have kidnapped the dog. This morning the Smith family ate breakfast, after breakfast, my mother went to feed the dog. Amazingly, there was no breeding. After returning home, she said that the family has a dog, after a moments daughter admitted that she had heard how at night, ujadał dog then i saw the light. Upon waking, she thought it was just a dream, but then there was the dog know that its true. People ask whether a stranger?


PROSZĘ MI TO JAK NAJSZYBCIEJ PRZETŁUMACZYĆ !!

2

Odpowiedzi

2010-04-14T14:23:30+02:00
Kosmici porwali psa. Dziś rano rodzina Smith zjadła śniadanie, po śniadaniu, matka poszła aby nakarmić psa. O dziwo,zwierza nie było . Po powrocie do domu, powiedziała, że rodzina ma psa, po chwili przyznała, że córka słyszała jak w nocy, ujadał pies,a potem zobaczyła światło. Po przebudzeniu, myślała, że to tylko sen, ale potem wie,że pies był, że to prawda. Ludzie pytają, czy to obcy?
2010-04-14T14:25:17+02:00
Obcy uprowadzili psa. Tego ranka rodzina Smith jadła śniadanie, po śniadaniu moja mama poszła nakarmić psa. Zdumiewająco nie buło żadnego (?). Po powrocie do domu, powiedziała że rodzina nie ma psa. Po chwilach córka oznajmiła że usłyszała jak w nocy ujadał pies i zobaczyłam światło. Po obudzeniu ona pomyślała, ze to był tylko sen ale to był pies którego znała. Ludzie pytali kim byli nieznajomi?