To był wyjątkowy dzień.Opowiadanie z opisem uczuć, dialogiem, opisem przyrody. ( może to być np. wyjazd z dziewczyna gdzieś czy coś takiego nie jestem dobry z pisania takiego czegoś więc proszę pomóżcie )

Musi to zająć kartkę a4 i najlepiej żeby było na 3

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-14T15:08:04+02:00
To był wyjątkowy dzień. Był wiosenny poranek, słońce świeciło, a ptaki cudownie świergotały. Zabrałem Anię na nadzwyczajną wycieczkę do lasu. Od samego rana byłem tym bardzo podekscytowany. Było to jedyną myślą w mojej głowie. Chciałem, aby wszystko pięknie się potoczyło i żebym mógł jej w końcu wyznać to, co do niej czuję. Wsiedliśmy do samochodu i pojechaliśmy. Po drodze mało rozmawialiśmy, więc bardzo mnie to zaniepokoiło. Gdy dotarliśmy na miejsce, złapałem Anię za rękę i poszliśmy w kierunku łąki, która znajdowała się w środku lasu, niedaleko jeziora. Było pięknie, słońce ogrzewało nasze ciała i leżeliśmy na kocu patrząc sobie głęboko w oczy. Gdy ją pierwszy raz ujrzałem wiedziałem od razu, że chcę być z nią przez całe życie. I dzisiaj miał być ten piękny dzień. Rozmawialiśmy, dużo się śmialiśmy, lecz nagle zrobiło się cicho.
- Aniu.. - powiedziałem - idziemy się wykąpać?
- Oczywiście.
Ściągnęliśmy ubrania. Ania pięknie wyglądała w stroju kąpielowym. Wziąłem ją na ręce i biegłem z nią wprost do wody. Kąpaliśmy się, a ona tak pięknie się uśmiechała. Wtedy już byłem pewien, że ją kocham. Czekałem tylko na odpowiedni moment. Wieczorem odwiozłem ją do domu. Odprowadziłem do drzwi. Zapadła cisza.
- Wiesz.. chciałem ci to od dawna powiedzieć.. - zacząłem.
Ania chyba już wiedziała o co mi chodzi, bo bardzo szeroko się uśmiechnęła.
- Aniu, kocham cię.
- Ja ciebie też. - odpowiedziała i rzuciła mi się w ramiona. Pocałowaliśmy się i niestety musiałem już wracać do domu. Marzyłem, aby tamta chwila trwała wiecznie.


nie wiem czy moze byc ;d.
2 1 2