Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-04-14T14:58:40+02:00
Kochana mlodziezy !

Uzaleznienia sa najwieksza plaga naszych czasow! Poczawszy od niewinnej zabawy w degustuje alkoholu ,papierosow lub narkotykow skonczycie na utracie bezcennego zdrowia - bedzie to wielka tragedia dla Was i Waszych rodzin! Apeluje do wszystkich mlodych o rozsadek i wykazanie stanowczego charakteru.Moi Drodzy, nie dajcie sie namowic starszym kolegom na zabojcze uzywki! Gdy bedziecie zmuszeni pod przymusem do picia alkoholu lub zazywania narkotykow - Nie bojcie sie ! Prosze o jak najszybszy kontakt z pedagogiem szkolnym lub szczera rozmowe z rodzicami. Tu chodzi o Wasze zycie kochani !

Wasza Pani Dyrektor
2010-04-14T15:00:06+02:00
Droga koledzy z obozu!
Byłą dziś na wycieczce klasowej i jestem rozczarowana zachowaniem mojej "grzecznej" klasy. Choć, są niepełnioletni pili alkohol. W zeszłym roku było to samo. Oni są uzależnieni od piwa i wszelkiego rodzaju używek. Apeluje do was abyście tacy nie byli.
Widziałem ich pijanych. Wymiotowali, mieli bóle brzucha i głowy. Wyglądali nieświeżo. Szkoda, że w zeszłym roku ich nie powstrzymałam. Bardzo tego żałuję. Oni są uzależnieni od tego.
A, jak pewnie wiecie z uzależnień trudno się wyleczyć. Ciągle tylko ciągnie. Jesteście młodzi całe życie przed wami. Proszę was nie skończcie tak jak moi znajomi z klasy.
Inga