Odpowiedzi

2010-04-14T16:58:22+02:00
Ania shirley trafia do domu rodzenstwa cuthbestów w przypadkowy sposob ( zamiast chlopca przez pomylke) .
Maryla jest oschła i ma dwarde serce mateusz jest w pewnym sensie przeciwienstwem swojej siostry . Ania od razu pokazje na co ja stac gzyz rozbija tabliczke szkolna na glowie gilberta blyhta.
a takze mowi pani Malgorzacie linde co o niej mysli . jest bardzo impulsywna lecz za to pokochala ja maryla za jej wszystkie klopoty .
Ania Shirley była sierotą, przeprowadzała się kilka razy w każdym domu musiała opiekować się dziećmi swoich opiekunek. Pewnego dnia przez pomyłkę trafiła do Avonlea a dokładnie na Zielone Wzgórze ( Posiadłość rodzeństwa Maryli i Mateusza). Po podjęciu decyzji o pozostaniu dziewczynki Ania została
zapisana do szkoły w której poznała swoją ,,bratnią duszę'' Dianę Barry. Spotkała też późniejszą miłość Gilberta. Ania była dziewczynką nierozważną, lecz inteligentną,upartą. Wychowanka miała rude warkocze z czego była wyśmiewana głównie przez Gilberta. Miała różne przygody np. przefarbowała włosy na zielono i upiła Dianę.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-14T17:01:11+02:00
Ania była sierotą . Zaadoptowali ją Maryla i Mateusz czy jakoś tak ;p byli chyba rodzeństwem . Ania zamieszkała z nimi i poznała Dianę swoją przyjaciółkę . Ania bardzo się podobała Gilbertowi . Gilbert bardzo latał za Anią i chciał się z nią ożenić , ale Ania nie chciała . Ania wyjechała na studia i zostawiła Gilberta . W końcu zakochała się w nim i się ożenili i mieli dzieci .

Chyba tak to było , ale nie jestem pewna ;p.