Odpowiedzi

2010-04-14T17:02:08+02:00
Zawsze gdy wyjeżdżam na wakazje czuję się uwolniona od swiata. Dzieki słońcu czuję się szcześliwa i radosna. Nikt ne ma prawa mi tej szczęśliwosci zabronić. Uwielbiam przebywać na plaży piękny szum fal morskich pozwala na relaks, a nie zabrania także pochlapać się trochę wodą. Zabawy w wodzie również są bardzo przyjemnie, a szczególnie za znajomymi. Nie lubię, gdy na plaży obok mnie są rodzice. Wstydzę się opalać przy nich ( tego nie musisz pisać). Nie lubię gdy ludzie patrzą na mnie jak na dziewczynę, która uważa się za jakaś gwiazdę, a tak czasami bywa. No cóż, gdy jest się w domu też są różne zabawy do wykorzystania. Moge się umówić z kumpelami np. na rolki czy na basen. Wtedy można również się zrelaksować i poplotkować o fajnych chłopakach.:)
2010-04-14T17:05:02+02:00
Dzisiaj tata mi oznajmił, że jedziemy na grzybobranie. Nie specjalnie się ucieszyłam, gdyż nie lubię chodzić po lesie. Mimo tego wzięłam dwa koszyki i poszłam z tatą do lasu.
Gdy weszłam do "zielonego królestwa" poczułam się jakoś dziwnie przyjemnie. Tata zasugerował, abyśmy poszli w dwie różne strony. Przystałam na tą propozycję. Ruszyłam swoją drogą. Idąc ścieżką myślałam o tym, co będę jutro robiła. Nagle coś zaszeleściło. Stanęłam. Serce podskoczyło mi do gardła. Coś jeszcze głośniej zaszeleściło, chyba z krzaków. Po chwili wyszedł...królik. Uff na szczęście, to tylko królik. Poczułam się jakby kamień spadł mi z serca. Wiążąc sobie buta ujrzałam borowika. Zerwałam go i ujrzałam tatę. Był smutny, bo nic nie uzbierał. Wyszliśmy z lasu i do domu wróciliśmy na tarczy. Tego grzybobrania nigdy nie zapomnę.

Napisałam Ci jak widzisz o grzybobraniu. Napisałam Ci też potrzebne wyrażenia w opisie przeżyć wewnętrznych, które mogą podnieść ocenę ;)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-14T17:35:31+02:00
`Gdy kończy się rok szkolny i zaczynają się wakacje, czuję się tak wolna, jak rzadko kiedy. Lato jest wspaniałe. Każdy dzień planuję z tą świadomością.
`Pewnego ranka miałam bardzo dobry humor. Po śniadaniu mama oznajmiła mi, że nazajutrz pojedziemy nad morze. Byłam z tego powodu bardzo szczęśliwa. Umówiłam się z przyjaciółkami, by móc trochę poplotkować. Podczas rozmowy postanowiłyśmy, że jeśli moi rodzice się zgodzą, pojedziemy nad morze wszyscy razem - tzn. moi rodzice, moje przyjaciółki i ja. Jeszcze wtedy nie wiadomo było, czy uda nam się zrealizować ten pomysł. Jednak po konwersacji, którą przeprowadziłam z moimi rodzicami byłam pewna, że nasz plan się powiedzie.
`Nazajutrz o godzinie piętnastej znaleźliśmy się na miejscu. Zaraz potem udaliśmy się na plażę. Pogoda była piękna. Trzeba przyznać, że nie było tam zbyt dużo ludzi. Można było spokojnie odpocząć, porozmyślać o różnych sprawach lub po prostu pomarzyć. Uwielbiam wygrzewać się na słońcu, słuchać szumu fal. Bardzo lubię tę formę relaksu. Gdy w pobliżu są moje przyjaciółki, czuję się jeszcze lepiej. Jeśli towarzyszą nam rodzice, też jest dobrze. Myślę jednak, że oni najchętniej spędziliby ten wolny czas tylko we dwoje. Wychodzi to także na moją korzyść, ponieważ przynajmniej można porozmawiać z przyjaciółkami na wszystkie dowolne tematy.
`Tak właśnie spędziłam moje poprzednie wakacje. W gronie znajomych, przyjaciół i rodziny. ZA każdym razem coraz lepiej się wszyscy bawimy. Lubię lato. Można się wtedy porządnie wyszaleć.

___________________________
` - oznaczenie, w którym miejscu ma być akapit :)
Pozdrawiam. :)
1 5 1