Odpowiedzi

2010-04-14T17:13:18+02:00
Na początku nalezy dodać ogłoszenie i dać termin zgłaszania. Kiedy po upływie jakiegoś czasu osoby sie znajdą i bedzie ich sporo należy zarerzerwoać jakiś hotel, schronisko gdzie można bedzie spędzieć nocleg. Nalezy póżniej zwołać zebranie i dogadać wszytskie szczegóły i spisać liste osób. Póżniej jedzie sie już na wspaniałą i udaną wycieczke.!
2010-04-14T17:14:19+02:00
Oczywiście trzeba wszystko dokładnie zaplanować, czyli wynająć autokar, znaleźść nocleg i zorganizować jakieś atrakcje. Napisać liste co trzeba zabrać i najwyżej jeszcze co trzeba dokupić i oczywiście zabrać na wycieczkę dobry humor.
  • Użytkownik Zadane
2010-04-14T17:17:14+02:00
No to taka klasowa wycieczka ;**

Na początku trzeba znaleźć odpowiednie miejsce, a to zależy od tego jaki "charakter będzie miała ta wycieczka (np. jak taki historyczny itp. to możecie np. zwiedzać muzea i zabytki. A jeśli ma mieć charakter rozrywkowy, to napewno trafne będą parki rozrywki, kina itp.). Jeśli jest to wycieczka kilkudniowa należy zarezerwowować noclegi. Trzeba też pomyśleć o posiłkach - śniadanie, obiad i kolacja. Trzeba również ustalić dokładny koszt wycieczki na jedną osobę. Powinno się ustalić plan wycieczki, godziny w jakich co jest planowane. A najważniejszym elementem wycieczki jest dojazd, powinno się zarezerwować autokar, który wcześniej powienien zostać sprawdzony przez policję. ;D

jak jest dobrze to liczę na naj !!