Napisz opowiadanie z wyrazami (wind, fight, castle, flowers, window, letter, rat, grandma, five, knight)Każde słowo musi my w jendym zdaniu niemogą być 2 wyrazy w jednym zdaniu i go przetłumacz na polski

Plis pomóżcie
Tylko nietlumaczcie z neta bo będe zgłaszać spam

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-04T19:42:08+01:00
Yesterday We had a trip to the castle with my friends. Inside of it I could see the hugde windows. I was so impressed. While we were listening to our teacher who was talking about a famous knight my friend saw a big rat running down the stairs! Five minutes later I went outside because my friend didn't feel well. Then I discovered that there is so many beautiful flowers around that old building. I decided to write a letter to my brother telling him about this wonderfull view! After a while my friend asked me to go inside becuase the wind was quite cold. When we came back our teacher was talking about a big fight. I didn't listen, I was thinking about my grandma, I whished she could be there with me.

Wczoraj mieliśmy wycieczkę do zamku z moimi przyjaciółmi. W środku mogłam zobaczyć wielkie okno. Byłam naprawde zafascynowana. Podczas gdy słuchaliśmy naszego nauczyciela który mówił o jakimś sławnym rycerzu, moja przyjaciółka zobaczyła szczura biegnącego w dół po schodach. Pięc minut później wyszłam na dwór ponieważ moja koleżanka nie czuła się dobrze. Wtedy odkryłam jak wiele pięknych kwiatów jest wokół tego starego budynku. Postanowiłam napisać list do mojego brata i powiedzieć mu o tych wspaniałych widokach. Po chwili moja przyjaciółka zapytała mnie czy możemy wejść do środka ponieważ wiart był całkiem zimny. Kiedy tam dotarliśmy nasz nauczyciel mówił o wielkiej walce. Nie słuchałam. Myślałam o mojej babci, Chciałam żeby mogła być tam ze mną!

Może być? :)