Odpowiedzi

2010-04-14T17:33:16+02:00
Wiemy, jak bardzo jest wam ciezko i bardzo dobrze to rozumzieny. Nik nie przewidzial takiej katastrofy. Jestesmy z wami całym sewrcem i bedziemy modlic sie za waszych zmarłych bliskich. Wiemy, ze teraz zadne słowa nie moga wyrazic waszego cierpienia i bólo, ale naprawde bardzoi wam współczujemy. Bedziemy sie za nich modlic i pamietac przez całe zycie.
2010-04-14T17:45:03+02:00
Szanowni państwo, rodziny osób zmarłych w katastrofie lotniczej!

Trudno mi pisać ten list. Składam najszczersze kondolencje. Wiem, że bardzo trudno jest wam przeżyć to, co przytrafiło się pod Smoleńskiem. Nie łatwo jest myśleć o tym, że już nie zobaczycie swoich matek, ojców, synów, córek, mężów, żon, braci, sióstr. Jednak mimo to cieszcie się, że wasi bliscy będą zapisani nie tylko w waszych sercach, ale sercach całego narodu polskiego. Nie załamujcie się, pomyślcie o tym czy polegli w katastrofie chcieli by tego! Jak powiedział Stanisław Żółkiewski ,,Słodko i zaszczytnie jest umierać za ojczyznę"
Wasi bliscy lecieli aby złożyć hołd ofiarom Katynia. Równo 70 lat temu w tym samym miejscu rozstrzeliwano polskich oficerów, oni umierali za Rzeczpospolitą. Wy pomyślcie nad tym, czy ofiary katastrofy lotniczej nie umarli dla Polski, dla rodaków, dla was.
Najszczersze wyrazy współczucia składa
...
2010-04-14T18:30:09+02:00
W smutku i z żalem pisze do was ten list. wiem bowiem jak trudno wam się pogodzić z ta wielką stratą waszych bliskich. Jako że to dla nas tez wielka strata chcemy się z wami zjednoczyć w ten smutny dla nas okres i złożyć najszczersze koregencję dla rodzin ofiar. Ponieważ jedyne uczucia jakie nami kierują to smutek w całym kraju panuje żałoba narodowa. Pamiętajcie nie jesteście sami.