Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-04-14T17:43:09+02:00
Pewnego słonecznego ranka w wakacje wyszedłem na dwór aby się troche pobawić z kumplami. Po długiej zabawie kilku moich kolegów rozeszło się na obiady a kilku innych po prostu znudzonych tą zabawą poszło do domów.
Gdy zostałem sam podszedł do mnie jakiś nieznajomy chłopak wyciągnął do mnie rękę i powiedział:
-cześć jestem jarek
-a ja Adam – odpowiedziałem
po chwili rozmowy okazało się ze ten jarek jest w sumie bardzo w porządku i wiele nas łączy.
Później poszliśmy nad rzekę popływać. Po długim dniu zabawy rozeszliśmy się do domów umawiajac się na nastepny dzien. Nazajutrz rano jarek stal u mnie przed brama. Gdy zaprowadzilem go do moich kolegów szybko się zapoznal i opowiedzial nam dokladniej o sobie. Nastepnie wsiedlismy na rowery i pojechalismy na przejaszczke. Po meczacym dniu pelnym przygod usiedlismy przy ognisku i opowiadalismy sobie wiele ciekawych historii.
I tak zaczęła się moja wilka przyjażń z jarkiem. Teraz po dwóch latach koleżeństwa bardzo się lubimy i szanujemy.


One sunny morning in the holidays I went to court to get a little fun with my friends. After a long play some of my colleagues were sold at lunch and a few others just bored with the play went to their homes.
When was he came up to me a stranger, boy pulled his hand to me and said:
-I am part of ewe
-Adam and I - I answered
after a while the conversation turned to the ewe is in total a very fine and much unites us.
Later we went to the river to swim. After a long day of fun parted to their homes, arranging to meet the next day. The next morning at my lambs steel front gate. When I took him to my colleagues quickly and told us to read more detail about yourself. Then we got on our bikes and drove to przejaszczke. After a tiring day of adventure we sat by the fire and we talked a lot of interesting history.
And so began my friendship with Jarek wolf. Now, after two years of camaraderie is very like and respect.