Odpowiedzi

2010-04-14T17:50:51+02:00
Drodzy politycy!
Chodzi nam o dobro naszego kraju. Polski. Proszę nie kłóćcie się o banalne sprawy i gdy wiecie, że nie jesteście w stanie stać na czele kraju nie róbcie tego i nie startujcie w wyborach. Być politykiem to bardzo ważne zadanie więc postarajcie się! Jest tyle spraw i tyle afer, które sami wymyślacie! A przecież na świecie jest kryzys postarajcie się!!


Mam nadzieję, że pomogłam:)
;)
  • Użytkownik Zadane
2010-04-14T18:07:09+02:00
Drodzy przyjaciele, zebraliśmy się tutaj, aby omówić wielki problem teraźniejszego świata, jakim jest AGRESJA WŚRÓD MŁODZIEŻY. Jest to problem bardzo złożony, winna jest nie tylko sama młodzież, ale również ich rodzice. Nie trzeba mówić, jak odrażająca jest podróż miejskimi środkami komunikacji w towarzystwie młodych ludzi. Słyszymy bez skrupułów wypowiadane wulgaryzmy, a nawet doświadczamy aktów agresji ze strony tych osób. Akty przemocy nie opuszczają nawet takich miejsc jak szkoły czy sklepy. W szkołach nasze dzieci spotykają się na przykład: z prześladowaniami, czy nawet z próbami sprzedaży im narkotyków. Uczniowie klas starszych, często chcą pokazać „kto rządzi” w szkole. Ewidentnym dowodem na występowanie tych przykrych dla naszego ucha sytuacji, są skargi na kolegów czy rówieśników. Odpowiednim przykładem bezmyślności młodocianych są zdemolowane klatki schodowe czy powywracane kosze na śmieci. Należało by się zastanowić jak przeciwdziałać, takim sytuacjom oraz skąd bierze się coraz to gorsze zachowanie naszych dzieci. Więc moim zdaniem, problemem jest nasze zapracowanie, nowoczesne środki wypełniania wolnego czasu oraz towarzystwo z jakim spotykają się nasze pociechy. Często pracę zawodową stawiamy na pierwszym miejscu, co powoduje, że nie mamy czasu dla naszej rodziny. Przez brak naszego zainteresowania, nasze dzieci i nas zaczyna dzielić bariera, którą po pewnym czasie, trudno będzie usunąć. Uważam, iż nie trzeba tłumaczyć, że brak kontaktu dziecka z rodzicem negatywnie wpływa na zachowanie i charakter dziecka. Powinniśmy starać się spędzać więcej czasu z tymi, których kochamy. Kolejnym dylematem są gry komputerowe, w których zabija się ludzi. Nieumiejętne wykorzystywanie takich programów znieczula dzieci na przemoc! Jeśli już wolny czas dziecka zamierzamy wypełnić grami komputerowymi, zainwestujmy w gry przygodowe lub ekonomiczne, w których rzadko spotykamy elementy agresji.
Na zakończenie, pragnę podziękować za przybycie i wysłuchanie mojej opinii. Proszę o zastanowienie się nad trafnością mych stwierdzeń i o wspólną walkę z przemocą.

Dziękuję...