Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-14T17:57:31+02:00
`Rzeczą, którą opisze jest branzoletka. Jest ona w pewien sposób magiczna, ponieważ sama historia o tym jak do mnie trafiła jest niesamowita.
`Pewnego dnia poszłam do sklepu i szukałam jakiejś fajnej branzoletki lub łańcuszka. Było tego tak dużo, ze wybór był naprawdę ciężki. Tak długo się rozglądałam za czymś odpowiednim, że w końcu nic nie wybrałam. Szykowałam się jużdo wyjścia ze sklepu, aż tu nagle słyszę odgłlos alarmu. Rzuciło się na mnie 2 ochroniarzy, a ja nie wiedziąc co robić zaczełam krzyczeć. Ale mama szybko mną otrząsnęła i doszłam do siebie w 3 minuty. Gdy jużsię uspokoiłam pracownicy zaczęli szukać czegoś w mojej torbie. Wiedząc, że nic nie znajdę postanowiłam cierliwie czekać. Aż tu nagle ochroniarze wyjmują z mojej torby najpiękniejszą branzoletkę jaką kiedy kolwiek widziałam. Nie mogąc przestać się niązachwycać pracownicy Jubilerscy prosili mnie o pokazanie rachunku ukazującego zakup tego przedmiotu. NIestety ja go nei miałam. Mama widzącmój zachwyt branzoletka, wybłagała pracowników i już kkilka minut później branzoletka wisiała na mojej ręce.
Jej kolor jednak najbardziej mnie zaskakuje, ponieważ co dziwne dopasowuje siędo ciuchów , w jakie akurat jestem ubrana. Składa sięz dokładnie 45 koralików. W tym 5 jest wyjątkowo dużych na których jest napisane malutkimi literami moje imię: Klara.Są one w ksztalcie koła i obramowane jakby kryształkami. Cała branzoletka jest niesamowita. Nigdy sięz nią nie rozstaję.
`