Odpowiedzi

2010-04-14T18:02:51+02:00
Poprosiłabym o to aby swiat był lepszy ludzie dobrzy i aby nie było końca świata ponieważ tyle jest jeszcze małych dzieci które jeszcze nie przyjęły pana Jezusa do serca więc aby miały szansę to końca świata żeby nie było by nigdy zawsze.Ps. prosi się o trzy więc napisałam trzy jeśli ma być więcej to piszcie
3 3 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-14T18:06:19+02:00
Gdybym złowiła złotą rybkę chciała bym aby spełniła wiele moich życzeń... Jednym z nich była by prożba o zdrowie, gdyż ono jest w życiu najważniejsze.. Mówi o tym wiersz ,,Szlachetne zdrowie,, Zdrowie jest potrzebne aby móc realizować swoje plany.. Podróżować, czy pracować w wymarzonym zawodzie.

Gdyby zechciała jednak wysłuchać moich dalszych próźb i spełnić je, to poprosiła bym o pomoc dla innych ludzi. Dla ludzi bezdomnych,aby znależli dach nad głową. Dla ludzi głodnych poprosiła bym o pokarm, a dla dzieci bezdomnych o rodziny zastępcze i żeby w życiu miały łatwiej..
W dzisiejszym świecie większość osob chce coraz więcej od życia nic nie dając w zamian dlatego też chciałabym pomóc innym.
Tym którzy najbardziej tego potrzebują.
1 5 1