Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-14T18:45:53+02:00
Dzisiaj z moją koleżanką Lusią poszłam do kina na komedię romantyczną.Uwielbiamy takie historie.Rozmawialyśmy właśnie o chłopakach i nagle zauważyłam,że dwaj chłopacy kierują się na nas.Nie,wiedziałyśmy co zrobic i zostałyśmy w miejscu.Chłopcy jechali na deskrolce gdy się wywrócili leżeli na nas,byli bardzo,ale to bardzo przystojni..''Mój'' miał na imię Łukasz,a Lusi Igor.Mieli tyle samo lat co my czyli 13,okazało się,że mamy podobne zainteresowania,takie same ulubione filmy,lubimy muzykę hip-hop i pop i inne ciekawe rzeczy...Zostaliśmy dzisiaj w czwórke przyjaciołmi.Mam nadzieję,że coś z tego wyjdzie : )
2010-06-24T20:01:40+02:00
Pewnego pięknego popołudnia jak w każdą sobotę wybrałam się do kina wraz z moją przyjaciółką Kasią. Strasznie się stroiłam, więc jak zwykle byłam spóźniona.Kasia jak zawsze czekała na mnie tuż pod moim domem. Wyszłyśmy.
Szłyśmy tak może ok. dziesięciu minut, lecz nagle zauważyłam coś bardzo ciekawego.
Na drzewie wisiał plakat koncertu zespołu BJT. Strasznię lubię ich, ponieważ mają religijne pieśni i śpiewają o Bogu-Ojcu.
Koncert był dziś za godzinę na naszym placu. Ja nawet nie wiem jak mogłam przechodzić wcześniej i tego nie zauważyć.
Poszłyśmy więc zamiast na film posłuchać jak grają. Było przepięknie. Strasznie mi sie podobało. Do dziś nie zapomne tego dnia.