Mógł by mi to przetłumaczyć na angielski bez błędnie :

Hej Gosia
Nazywam się Patrycja i mieszkam w małym, mieście Kołobrzeg jest to największe uzdrowisko na pomorzu.Tutaj jest wiele ciekawych zabytków które mogą cie zainteresować latarnia morska,amfiteatr różne muzea i wystawy obrazów.Pieknię jest tu latem kiedy idziesz na plaże i czujesz zapach morskiej bryzy nie się tego opisać nawet w dziesięciu zdaniach.No i to już koniec mojego listu mam nadzieje że mnie kiedyś odwiedzisz.Całuje Patrycja.

2

Odpowiedzi

2010-04-14T19:00:10+02:00
Hello, Maggie.
My name's Patrycja,and I live in Kołobrzeg. There is a small town,with a very big Resort on the Pomerania.there are many interesting sights that may interest you. At the summer there is very beautiful sea view. I hope that one day to invite me. Write soon. Patricia.
2010-04-14T19:00:32+02:00
Goshia Hey My name is Patricia and I live in a small town of Kolobrzeg is the largest resort. There are many interesting sights that might interest you lighthouse, an amphitheater various museums and exhibitions . Summer is here when you go to the beach and feel the smell breeze.No and this is the end of my letter I hope that one day . Patricia.