Daję max punktów - bardzo mi to potrzebne!! ;(
muszę na polski napisać zabawne opowiadanie żeby było coś z podanych tematów: kultura przy stole, kultura kierowców i pieszych, kultura osobista nastolatków... prosze pomóżcie bo z polaka to jestem cienki i kolejna pała będzie z góry
dzięki ;) Bardzo prosze o odpowiedź ;D

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-04T20:49:47+01:00
Pewnego razu szedłem sobie na spotkanie z kumplem. Nie spieszyłem się, bo uprzedził mnie, że może się spóźnić. W końcu doszedłem do danego miejsca, w którym mieliśmy się zejść.
Czekałem na niego chwilkę, więc też z nudów pisałem sms-y i zerkałem kontem oko na drogę, czy tez nie idzie. W pewnej chwili zatrzymałem wzrok na niezłej maszynie, a konkretnie niezłym autku po tuningu. Obserwowałam go ciągle, podziwiałem zmiany jakie były wprowadzone, i zaciekawiło mnie kto prowadzi to cacko.. xD ( możesz wstawić cos innego ) ! Gdy zobaczyłam nie mogłem uwierzyć ! Samochód prowadziła staruszka w podeszłym już wieku, i co najlepsze w tym wszystkim, mówiła sama do siebie. Biła rękoma o kierownice, i krzyczała. Z pewnością dlatego, że było zielone światło, a nie mogła ruszyć z miejsca. Miałem niezłą dostawę humoru, gdy obserwowałem tą staruszkę. W końcu gdy jakoś tam ruszyła, przyszedł w końcu kumpel.
Opowiedziałem mu wszystko ze szczegółami. Razem z kumplem w drodze gdy szliśmy na pizze, nie mogliśmy się przestać śmiać. Komentowaliśmy to w ten sposób: Tak to jest gdy kierowcy, a zwłaszcza w podeszłym wieku nie potrafią się zachowywać, gdy prowadzą samochód.

Haha..xD Nic innego nie potrafiłam wymyślić.. ;/
Jeśli Ci pasuje to bierz. Nie gwarantuje na dobre zadanie.
Przy okazji. Gdybyś skorzystał, daj znać co dostałeś z tych moich wypocin.. ;D