Odpowiedzi

2010-04-14T19:23:31+02:00
Sakrament pojednania podobnie jak sakrament chrztu wyznacza nam nową ścieżkę . Podczas chrztu zmywany jest z nas grzech pierworodny i zaczynamy ziemskie życie w Bogu . Podobnie sakrament pojednania udziela wielkiej miłości Boga która przynosi pojednanie .:


CZŁOWIEK DOŚWIADCZA BOŻEJ MIŁOSCI W KAZDYM DNIU JEGO ŻYCIA .BOG STWÓRCĄ ŻYCIA NA ZIEMI OBDAROWAŁ NAS MIŁOŚCIA BOŻA I MY TAKŻE OBDAROWUJEMY JĄ WSZYSTKICH LUDZI NA TEJ ZIEM .
248 4 248
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-14T19:31:08+02:00
1) Sakrament pojednania jest bardzo ważnym sakramentem. W nim podobnie jak w sakramencie chrztu Bóg oczyszcza nas z grzechu. Jedyna różnica jest taka, że chrzest obmywa nas z grzechu pierworodnego, a spowiedź z grzechów, które popełniliśmy śwaidomie tu na ziemi.


2) Bóg okazuje mi swą miłość na każdym kroku. Do najprostszych jego gestów należy to, iż mogę się uczyć, ponieważ jestem zdrowa, codziennie wracam bezpiecznie do domu choć czyha na mnie wiele niebezpieczeństw. Mój Pan obdarzył mnie wspaniałymi przyjaciółmi, którym mogę ufać i spędzać wolny czas. Dzięki niemu mam też wspierających mnie i pomagających rodziców. Bóg kocha mnie jestem tego pewna, codziennie przecież dba o mnie: pozwala mi odróżnić dobro od zła, przestrzega mnie, obdarzył mnie rozumem, moi rodzice i przyjaciele mają do mnie zaufanie. To są najprostsze, a zarazem bardzo ważne elementy naszego życia. I chociaż są tak ważne nie zawsze potrafimy je dostrzec, cieszyć się nimi i dziękować za nie... A przecież bez nich nie było by nas...
71 3 71