Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-04T20:13:59+01:00
Zazwyczaj pierwszą reakcją na tę chorobę jest dość mocny niepokój. Jednak, jak zaraz wyjaśnię, nie trzeba się zbytnio tym zamartwiać. Grzybica, jak nietrudno się domyślić, jest chorobą grzybiczą, która najbardziej upodobała sobie nasze stopy oraz paznokcie.

Leczeniem grzybicy zdecydowanie powinien zająć się specjalista dermatolog, NIGDY nie należy próbować leczyć grzybicy na własną rękę – w ten sposób możemy szybko pogorszyć swoją sytuację, a nawet doprowadzić do stanu, w którym wyleczenie grzybicy będzie trwało miesiącami. Na rynku istnieje kilka preparatów zwalczających grzybicę stóp oraz paznokci, jednak ze swojego doświadczenia polecam lek o nazwie Undofen. Preparat ten skutecznie leczy grzybicę.Jak już wcześniej wspomniałem najczęstszymi objawami grzybicy jest swędzenie nóg, zaczerwienienia oraz zmiany skórne. Lepiej dmuchać na zimne i po zauważeniu powyższych objawów zgłosić się do lekarza.

Najlepszą jednak metodą walki z grzybicą jest profilaktyka, musimy pamiętać o kilku zasadach, a nigdy nie będziemy mieli styczności z grzybicą. Otóż nigdy nie używajmy cudzych narzędzi do pielęgnacji ciała, nigdy nie używajmy wspólnych ręczników, ZAWSZE ubierajmy się w swoje prywatne i czyste obuwie.

2009-11-04T20:25:18+01:00
Nie korzystaj ze wspólnego ręcznika
miej tylko swoje nożyczki lub cążki do paznokci i nikomu ich nie użyczaj
pod prysznic chodź tylko w swoich osobistych klapkach
dokładnie płucz i odkażaj wannę po każdej kąpieli