Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-14T21:31:21+02:00
1.Katastrofa w Smoleńsku - 10.04.2010r rozbił się samolot prezydencki z prezydentem wraz z jego małżonką oraz przedstawicielami sejmu. Nikt nie przeżył katastrofy

2.Światowe telewizje zainteresowane emisją filmu "Katyń"

3.Dziennik "Daily Mail" sporządził listę 50 piłkarzy, którzy w tym sezonie stanowili poważne wzmocnienia angielskich klubów. Wśród nich znalazł się pomocnik reprezentacji Polski, Radosław Majewski, który w lipcu 2009 roku został wypożyczony z Polonii Warszawa do Nottingham Forest.

4.Wraz z katastrofą w Smoleńsku przestał istnieć jeden z najbardziej niezwykłych duetów politycznych Europy. Teraz starszy od swojego brata bliźniaka o 45 sekund Jarosław musi zdecydować, czy chce kontynuować dzieło Lecha, startując w wyborach prezydenckich

5.Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew weźmie udział w uroczystościach pogrzebowych prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki, którzy zginęli tragicznie w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Uroczystości pogrzebowe prezydenckiej pary odbędą się 18 kwietnia w Krakowie.

6.Reżyser Andrzej Wajda i jego żona Krystyna Zachwatowicz-Wajda napisali specjalny list, w którym wzywają władze Kościoła do wycofania się z decyzji o pochowaniu prezydenta Lecha Kaczyńskiego z żoną na Wawelu. List publikuje portal gazeta.pl.