Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-14T19:43:12+02:00
Każdy człowiek ma prawo do wyrażania swojego zdanie i swoich poglądów o otaczającym nas świecie. Bardzo często liczymy się z opinią innych, przez co tracimy wyrażanie swojej opinii na dany temat. Coraz częściej chcemy podporządkować sie innym. Ale po co to robić, skoro mozemy poglądać świat po swojemu? Jeżeli cos nam sie nie podoba, mówmy to głośno. Nie wstydźmy sie tego! Nie warto tłumic w sobie swojej własnej opinii, gdyż moze być ona bardzo trafna. Moim zdaniem należy trwać przy własnych poglądach. Swoją odpowiedź postaram sie uzasadnic w ponizszych argumentach.
Pierwszym argumentem jest to, że każdy obywatel ma prawo do własnego zdania. A skoro mamy do tego prawo, to powinniśmy z niego kożystać. Mamy możliwość wyrażania siebie poprzez głoszenie swoich pogladów. Nie patrzmy na to, co odpowiada innym. Patrzmy na to co odpowiada nam samym.
Moim drugim argumentem jest to, ze każdy człowiek jest inny. I pewne jest, ze ma różne poglądy na dany temat. Ale to nie zmienia faktu, ze powinniśmy trwać przy swoim i swojego zadina bronić. A może wygłoszone przez nas poglądy sprawia, ze świat bedzie lepszy?
Trzecim argumentem jest to, ze `jestesmy panami własnego losu`. Nie musimy, a nawet nie powinnismy podporządowywać sie innym. Powinniśmy otwarcie mówic co nam nie pasuje, nie zmieiać i nie rezygnować ze swoich pogladów. Są one bardzo ważne w dzisiejszym świecie.
Z ponizszych argumentów wynika, że trwanie przy własnych poglądach jest rzeczą naturalną i nie powinnismy się wstydzić swoich nawet odmiennych opinii. Należy mówić o nich głośno.Prosze;) zawsze mam najlepsze rozprawki w klasie. Nigdy nie dostałam nawet 4 z nich, zawsze 5 a nawet 6, wiec mam nadzieje ze Tb też sie uda. ;D
1 5 1