Opisz własną przyjaźń:
-poznanie przyjaciela
-etapy rozwoju przyjaźni
-zasady obowiązujące mniędzy wami
-wzajemny wpływ
-chechy umiejętność , za które cenisz przyjaciela
napisze wam jak sie poznałam z koleżanką
1.w autobusie zagadała do mnie chodziłam wtedy do 3 klasy
2.wychodzimy wszedzie razem,przychodizmy do siebie, pożyczamy gry itp.
3.prawdomówność,szczerość
4.co tam bedziecie chcieli ;)
5.śpiew,jazda na rolkach i deskorolce, uzdolnienie sportowe,i rysunkowe
pomóżcie błągam!!!!!!!!!!!!!!
albo przynajmniej podpowiedzicie

2

Odpowiedzi

2010-04-14T19:51:15+02:00
Moją najlepszą przyjaciółkę poznałam gdy chodziłam do 3 klasy.Było to w autobusie.(imię) zaczęła ze mną rozmowę.Zawsze wszędzie chodzimy razem.Często i bardzo długo przesiadujemy w naszych domach a także wychodzimy czasem na podwórek i tam uprawiam sport itp..Często pożyczamy sobie różne rzeczy np. gry komputerowe.Zawsze jesteśmy wobec siebie szczere -choć prawda czasem boli-nigdy się nie okłamujemy.Potrafimy się pocieszać gdy jedna z nas ma zły nastrój.Dzięki niej wiem że jestem lubiana, że zawsze ktoś mi pomoże w trudnej sytuacji.W(imię) podoba mi to że lubi śpiewać, a także to ze jest uzdolniona plastycznie i fizycznie.Ona ma takie same zainteresowania jak ja: razem jeździmy na rolkach i deskorolce. :))
2010-04-14T19:57:44+02:00
[ akapit ] Moja przyjaciółka to.. ( imię i nazwisko) znamy się od III klasy szkoły podstawowej. Gdy pewnego dnia siedziałam w autobusie podeszła do mnie ( imię koleżanki ) i chwile porozmawiałyśmy ponieważ musiałam już wysiadać. Od razu poczułam , że ona to moja bratnia dusza.
[ akapit ] Od tej pory wszędzie razem chodzimy i wyjawiamy sobie każdą tajemnice. Często odwiedzamy się na wzajem. Wiem , że mogę jej ufać więc pożyczam jej swoje gry i zabawki, ona też pożycza mi swoje rzeczy , które podobają mi się. Zaprzyjaźniając się przeprowadziłyśmy szczerą rozmową , w której ustaliłyśmy , że ponad wszystko będziemy ze sobą szczere , choćby prawda bolała. Nigdy się nie okłamujemy. Jeśli któraś z nas nie chce się uczyć i nie prosi nikogo o pomoc z materiałem , rozmawiamy szczerze i przekonujemy siebie , aby się nie poddawać . Bardzo chciałabym mieć takie talenty jak ( imię ). Jej największy talent to : śpiew. Często też przyjaciółka uczy mnie jazdy na rolkach i deskorolce. ( imię ) ładnie rysuje. Jest bardzo wygimnastykowana.
[ akapit ] Nasza przyjaźń to wielki skarb. Mam tylko nadzieje , że będzie to trwało jak najdłużej.

Proszę o naj XD ^^
1 5 1