Odpowiedzi

2010-04-14T19:47:43+02:00
1).Profesor Dmuchawic - polonista, wspaniały nauczyciel, Jest wychowawcą w klasie Gabrysi, uczniowie za nim przepadają. Rozumie młodzież i ma do niej zaufanie, stara się dobrze przygotować swoich wychowanków nie tylko do matury z j. polskiego, ale także do dorosłego życia. pragnie by jego uczniowie byli dorośli swoim nie tylko swoim wiekiem ale i mieli rozum odpowiedni do swojego wieku. o Garbysi mówi ze jest jako jedyna dobrze wychowana w w swojej klasie na dobra dziewczynę która bedzie potrafiła poradzić sobie życiu .


irena landau - ciotunia z piekła rodem -jest to ksiązka o rówieśnikach ,którzy uczą sie , są zakochani na śmierć i życie ,czasem z wzajemnością a czasem niezupełnie .przedstawia ta ksiązka przygody patryka ,który nie ma zbyt fajnego życia i opiekównów w szkole - pana i panią Owieczko .druga bohaterką jest weronika , kótóra nie jest zbytnio dobrą dziewczyną ,którą lepiej nie spotkać w życiu , ma problemy z narkotykami ..
11 2 11
2010-04-14T19:49:57+02:00

Nauczyciel jest siwym staruszkiem o wesołym uśmieszku i spokojnym spojrzeniu. Ma jasne oczy, ukryte za grubymi szkłami okularów. Profesor słynie z niezwykle pomysłowych wykładów. Polonista, wspaniały nauczyciel,
jest wychowawcą w klasie dziewczynki o imieniu Gabrysia, uczniowie za nim przepadają.
Profesor Dmuchawiec to wychowawca z powołania, pedagog rozumiejący
i lubiący młodzież, która odpłacała mu szacunkiem i uznaniem.
Szczery i bezpośredni w stosunku do uczniów, ani się z nimi nie spoufalał,
ani nie stwarzał bariery emocjonalnej.Lubił młodzież szczerą i otwartą,
która potrafi z nim rozmawiać na każdy temat, a nawet go krytykować. Swoje lekcje J. Polskiego prowadził w sposób bardzo ciekawy.
17 3 17