Odpowiedzi

2010-04-15T14:50:10+02:00

Gdynia, 15 kwiecień 2010r.Drogi Kolego!!

Na wstępie mego listu chciałabym/chciałbym Cię bardzo serdecznie pozdrowić.
Mam zamiar zachęcić Cię do dobrego i godnego przeżycia Wielkiego Postu. Jest to okres związany ze zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa. Poprzedza on czas tego wydarzenia. Pomaga nam się przygotować. Czas wielkiego postu jest czasem refleksji i postanowienia co możesz zrobić dla innych i dla Boga jest to czas pokory w sercu i godny moment na przemyślenie pewnych spraw.
Jezus w tym czasie oddal za nas swoje życie co prowadzi do tego, abyśmy zrozumieli jego miłość do nas. Jezus pozwolił nam wybrać drogę, w której możemy stwierdzić kim dla nas jest Bóg i czego od nas oczekuje. Wielki post trwa 40 dni z Pisma Świętego możemy wyczytać, że Jezus przez cały ten czas nie pił i nie jadł, nie dal się zwieść szatanowi, który go stale kusił Jezus miał niezwykle silna wole i wiedział ze jego miłość do swego Ojca przełamie wszystko. Niezłomną miłością obdarza również nas oddając za nas i za nasze grzechy swoje życie na krzyżu.
Pamietaj ze to czas wyciszenia i powinieneś wykorzystać go tak jak przystało na chrześcijanina. Warto zrobić dobry uczynek, pomoc komuś kogo się kocha niż iść na dyskoteke w takim czasie, bo pomagając innym pomagasz Jezusowi nieść krzyż
Mam nadzieje ze weźmiesz do serca moje słowa.

Przyjaciel.


PS.Proszę odpisz na mój list po czasie Wielkiego Postu.Mam nadzieję ze pomogłam pozdrawiam:)
2 2 2