Przebywasz w Waszyngtonie . We wczorajszym wydaniu miejscowej gazety studenckiej ukazał się artykuł na temat współczesnej kultury w Europie , w którym wyrażono krytyczną opinię o braku dobrej literatury współczesnej w Polsce . Napisz list do redaktora naczelnego, w którym :
- Wyrazisz swoje zainteresowanie artykułem i podasz , co ci się w tym tekście szczególnie podobało ,
- Określisz , z czym w artykule się nie zgadzasz i podasz powód , dlaczego
- Zasugerujesz , jakie dodatkowe informacje mogłyby znaleźć się w artykule i uzasadnisz ich ważność
- zaproponujesz inne artykuły o zbliżonej tematyce i wyrazisz swoje zainteresowanie opinią innych czytelników w tej sprawie

120-150 słów i po polsku też proszę

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-04-14T23:51:37+02:00
Waszyngton. 14 kwiecień 2010r.
Drogi Panie Black.
Piszę ten list z wielkim podziwem ponieważ wczoraj przeczytałem w pańskiej gazecie studenckiej o współczesnej kulturze w Europie w której wyrażono krytyczną opinię o braku dobrej literatury współczesnej w Polsce.
Pojawiły się konkretne tytuły literatur. Niektóre z nich czytałem lecz co do krytycznej opini się nie zgadzam. W nie których przypadkach faktycznie jest źle ale cóż możemy zrobić! Mam takie uwagi co do treści tego artykułu ponieważ dawno ja osobiście nie pisałem wierszy lub jakieś powieści , opowiadania krótkie. Mam taki pomysł co do dalszego rozwoju tego tematu. Możemy utworzyć kółko gdzie będziemy przygotowywać jakieś opowiadania wiersze do Pana gazety studenckiej.
Znam dużo osób które piszą w Polsce i tu wiedz możemy porównywać dzisiejszą młodzież rozwijających się w sposób pisząc pięknie ! Teraz młodzież wstydzi się ujawniać swoje dzieła poprzez własnie to możemy ujawnić jakiegoś artystę!
Proszę pomyśleć i napisać do mnie lub odezwać się na nr. 888 888 888.
Z poważaniem Artur Bąbel


Washington. 14 April 2010.
Dear Mr. Black.
I am writing this letter with great admiration because yesterday I read in a newspaper of your students about contemporary culture in Europe that expressed a critical opinion about the lack of good contemporary literature in Poland. There have been specific titles literaturesSome of them, but I read what the critical rating to disagree. In some cases actually not too bad but what can we do? I have comments about the content of this article because recently I personally did not write any poems or novels, short stories. I have an idea as to the further development of this theme.We create a circle where we will prepare some story lines to your student newspaper. I know many people who write in Poland and here knowing we can compare today's youth in developing writing beautifully! Now young people are ashamed to show their works through, we can reveal just some artist! Please think and write me or call the number. 888 888 888th Sincerely, Artur Babel

Proszę :*:*:*
6 2 6