W translatorach jest dość niedokładne tłumaczenie.. Poprosiłabym o w miarę zrozumiałę dla odbiorcy przetłumaczenie tekstu. Niestety angielski nie jest moją dobrą stroną. Z góry dziękuję.

It is the most famous part of the Fiesta de San Fermin,a week - long festival that is held every July in Pamplona, Spain. Every morning at eight o'clock, participants run through the streets in front of a group of six bulls, each about 600kg. Anybody can take part. You needn't sign up- you just have to stand in the street and wait for the bulls. But it's a dangerous event. In 2004, eight participants were injured when the bulls caught them with their horns. All spectator must stay behing the double line of fences along the road. This is because the participants need to jump over the first line of fences into an empty space to escape from the bulls. Each year, there are people who want to ban the bull runing. They aren't concerned about the number of injuries to the participants - they're protesting because,after the bull runing, the bulls are killed in bull fights.

2

Odpowiedzi

2010-04-14T20:26:16+02:00
Jest najbardziej znany z Fiesta de San Fermin, w tygodniu - długi festiwal który odbywa się co roku w lipcu w Pampelunie w Hiszpanii. Codziennie rano o godzinie ósmej, uczestnicy biegają po ulicach z przodu grupa sześciu byków, każdy o 600 kg. Każdy może wziąć udział. Nie musisz zarejestrować się, wystarczy stanąć na ulicy i czekać na byki. Ale jest to niebezpieczne zdarzenie. W 2004 r., ośmiu zostało rannych, gdy uczestnicy byków połów z rogów. Wszyscy widzowie muszą pozostać behing podwójnej linii ogrodzenia wzdłuż drogi. To dlatego, że uczestnicy muszą przeskoczyć pierwszej linii ogrodzenia, w puste miejsce na ucieczkę od byków. Każdego roku, są ludzie, którzy chcą zakazu runiczny byka. Nie chodzi o liczbę wypadków dla uczestników - są to protest, ponieważ po runiczny byk, byki giną w walkach byków.
1 4 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-14T20:30:20+02:00
Jest najbardziej znany z Fiesta de San Fermin, na tygodniu - długi festiwal, który odbywa się co roku w lipcu w Pampelunie w Hiszpanii. Codziennie rano o godzinie ósmej, uczestnicy biegaja po ulicach, a z przodu grupa sześciu byków, każdy po 600 kg. Każdy może wziąć w nim udział. Nie musisz rejestrować się, wystarczy stanąć na ulicy i czekać na byki. Ale sa to niebezpieczne zdarzenia. W 2004 r., osiem bykow zostało rannych, gdyz uczestnicy byków mieli połów rogów. Wszyscy widzowie musieli pozostać z tylu na podwójnej linii ogrodzenia wzdłuż drogi. To dlatego, że uczestnicy muszą przeskoczyć pierwsza linie ogrodzenia, w puste miejsce na ucieczkę od byków. Każdego roku, są ludzie, którzy chcą zakazu runicznego byka. Nie chodzi o liczbę wypadków dla uczestników - są to protesty, ponieważ po runicznych bykach, byki giną w walkach byków.

Nie mam pojecia czy to jest poprawne stylistycznie.. przepraszam za bledy. ;|
1 5 1