Odpowiedzi

2010-04-14T20:25:47+02:00
Jestem dziewczyną, ale odpowiem.
Dziewczyna powinna być miła i uprzejma oraz zawsze pomocna. Na pewno musi być też ładna. Powinna mieć dobry chrarakter. Nie powinna uganiać się za innymi chłopakami gdy ma już swojego. Powinna być skurpulatna.
7 5 7
2010-04-14T20:26:45+02:00
Przymierzając się do podrywu powinnaś zwrócić uwagę na swój wygląd. Ładnie wyglądasz? O, napweno! Rozpromieniona i uśmiechnięta buzia jest zawsze ładna! Jeśli chcesz ładnie wyglądać musisz się uśmiechać, być wyluzowana! Do dzieła!

1. Uśmiechaj się do swojego obiektu zainteresowań. Napewno zwróci uwagę na Twije pociągnięte błyszczykiem usta.

2. Dotykaj go, niby przypadkowo... Ale nie przesadzaj z tym! Natrętme dziewczyny nie zawsze się podobają chłopcom!

3. Kocie ruchy, ulotne spojrzenia... tak, faceci to uwielbiają!

4. Rozmawiaj z tym swoim "wymarzonym". Niech wie, że lubisz jego towarzystwo. Rozmowa jest ważnym elementem każdego związku. Jeśli nie potraficie ze sobą normalnie rozmawiać to zastanów się czy taki związek aby w ogóle ma sens...

5. Jeśli nie znasz chłopaka, ale chciałabyś go poderwać to przede wszystkim oprócz uśmiechu przyda się również... dłuższe, pełne zainteresowania spojrzenie. Jeśli się uśmiechnie do Ciebie to jest dobrze. Możesz spróbować zagadać lub czekać na krok z jego strony.

6. Ładne prefumy też robią swoje. Niech chłopak kojarzy z Tobą zapach.

7. Chciałabys się zbliżyć do niego. Częściej przebywać w jego towarzystwie. Chodź w miejsca, do których on często chodzi. Napewno w końcu Cię zauważy! A może, jeśli masz kłopoty z jakimś przedmiotem, poprosisz go o pomoc w nauce? Albo Ty zaoferuj, że pomożesz jemu. Możesz go też poprosić żeby Ci pokazał o co chodzi w jakiejś grze komputerowej czy coś w tym stylu :P

8. Zagadaj na temat jego hobby, ulubionego zespołu muzycznego, drużyny sportowej itp. Pokażesz, że się nim interesujesz.

9. Wiesz że wspólne zainteresowania zbliżają? Może akurat macie ze sobą coś wspólnego? Lubicie te same filmy, macie wspólne hobby...?

10. Jeśli masz dość odwagi to po prostu zaproponuj mu randkę, albo szczerze, prosto w oczy, powiedz że bardzo go lubisz :) To też czasami działa :)

Masz parę punktów;p Nie jestem ich autorem, ale może ci się to przyda xP
1 5 1
2010-04-14T20:26:49+02:00
Miła, serdeczna, ładna, mądra, ineligentna, dobra, łagodna, wierna, kochająca, pomocna, uczciwa, uczynna, kulturalna, :PPPPPPP
1 5 1