Odpowiedzi

2010-04-14T20:38:18+02:00
ja mam tylko jednego psa, ale bardzo go kocham. jest to pinczer miniaturowy ,jego sierść jest koloru czarnego i na plamki koloru brązowego. ma zielone duże oczy , które w ciemności świecą na niebiesko. ma mały , zakrecony ogonek, nazywa sie demon.
zawsze gdy jest mi smutno on mnie pociesza , nie wiem jak on to robi ale od razu czuje się lepiej . gdy wracam ze szkoły cieszy się jak szalony , piszczy , szczeka, biega , skacze- chyba sam nie wie co ma robić. zawsze chodzimy razem na spacer.
on jest moim najlepszym przyjacielem, wydaje mi sie ze rozumie to co do niego mówię. kocham go najbardziej na świecie.
2 4 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-14T20:39:08+02:00
Chciałbym opisać mojego psa Aresa. Jest to 3-letni długowłosy owczarek niemiecki o niezwykle łagodnym i przyjaznym usposobieniu. Ma piękną długą sierść, silną budowę ciała. Patrząc na jego pyszczek, można odnieść wrażenie że uśmiecha, zresztą wyrażanie uczyć za pomocą mimiki ma opanowane do perfekcji. Jeśli chodzi o jego charakter, to tak jak już wyżej wspomniałem jest to niezwykle przyjazny psiak. Nie bywa agresywny nawet w stosunku do osób mu obcych. Uwielbia wszelkie zabawy ze szczególnym naciskiem na aportowanie co czyni go idealnym towarzyszem do zabaw czy spacerów. Pies odbył również elementarne szkolenie, dlatego komendy typu "siad", "leżeć" czy "podaj łapę" wykonuje bez żadnych przeszkód - oczywiście oczekuje potem nagrody w postaci czegoś do jedzenia. Podsumowując mój pies jest doskonałym przykładem, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka.
1 5 1