Odpowiedzi

2010-04-14T21:18:31+02:00
W przyszłości chciałabym mieć dwójkę dzieci, najlepiej dziewczynkę i chłopca w zbliżonym wieku (jeśli bliźniaki-byłoby idealnie!). Tak sobie myślę, że z przyjemnością zajmowałabym się domem i w niczym by mi to nie uwłaczało (wyprzedzam głupie komentarze).
Jestem wykształconą osobą, więc na pewno nie zrezygnowałabym z pracy zawodowej. Ale na pracę zdecydowałabym się dopiero po "odchowaniu" dzieci.
Mąż? Z pracą, bez. Nieważne. Ważne, żeby mnie wspierał, rozumiał i pomagał mi w codziennych obowiązkach.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-14T21:28:46+02:00
W przyszłości chciała bym mieć 4 dzieci. Najlepiej gdyby były to dwie dziewczynki i dwóch chłopców, chociaż nie odgrywa to tak wielkiego znaczenia. Dzieci bym wychowywała jak najlepiej i stara bym się aby im było jak najlepiej i aby miały to co chciały ale oczywiście z umiarem. Była bym przedszkolanką ponieważ mam dobry kontakt z dziećmi, jestem też miłą osobą która ma do dzieci dobre podejście i jest przez nie lubiana. Moja rodzina była by kochająca i pełna ciepła rodzinnego, była bym w stanie poświęcić dla niej wszystko. Mieszkali byśmy w pięknym dużym domu z wielkim ogrodem. Takie są właśnie moje moje marzenia na przyszłość.