Odpowiedzi

2010-04-14T22:00:21+02:00
Droga siostro!!
Witaj! Dzisiaj moja mama powiedziała, że chce wylecieć ze mną do Stanów. Bardzo się przestraszyłam bo boje sie latać samolotami że stanie mi sie coś złego
nie lubie latać a moja mama chce mnie wyciągną że bym aż tak daleko leciała.W sercu czuje wielki nie pokuj może mi pomożesz co mam mamie powiedzieć bo ona myśli że ja sie niczego nie boje.

pozdrawiam
Chińczyk:)

PS.wiem że krótki list ale pisze zwięźle i na temat.
2010-04-14T22:05:49+02:00
Witaj przyjacielu

Na początku mego listu serdecznie i gorąco Cię pozdrawiam. Wiem, że dawno już do Ciebie nie pisałem i bardzo Cię za to przepraszam.
Naszły mnie ostatnio refleksje związane z podróżowaniem w dzisiejszych czasach. Uświadomiłem sobie, że tak naprawdę żadek środek transportu nie jst bezpieczny, bo wszędzie zdarzają się wypadki. Mimo największej ostrożności nie można być stuprocentowo pewnym, że dojedziemy cali i zdrowi w wybrane miejsce. Środków transportu jest bardzo dużo, niestety liczba ofiar wypadków też jest bardzo duża.
Mam nadzieję, że mój niepokój związany z podrózowaniem natchnie również Ciebie do chwili zastanowienia się nad tym tematem. Napisz jakie jest Twoje zdanie na ten temat. Pozdrawiam.
XYZ
2010-04-14T22:08:37+02:00
Miejscowość, data


Kochana Kasiu.

(akapit) Na wstępie mojego listu bardzo gorąco Cię pozdrawiam.W odpowiedzi na Twój list w którym pisałaś o czekającej Cię podróży chciałbym Cię ostrzec.
(akapit) Wspominałaś o wycieczce do Hiszpanii z rodziną. Z tego co wiem będziesz leciała samolotem. Mam nadzieję że rodzice wybrali dobrą linie lotniczą. Pamiętaj o pasach w samolocie. A turbulencje jakoś wytrzymasz. Na lotnisko będziecie jechać pociągiem. Ten rodzaj podróżowania jest fajny. Tylko te jest tłok i bardzo często zdarzają się kradzieże. Musisz uważać na swój bagaż.
(akapit) Życzę udanej podróży. Czekam na Twój powrót. Baw się dobrze i rób dużo zdjęć. Pozdrawiam gorąco

Podpis
1 4 1