Odpowiedzi

2009-11-04T21:39:58+01:00
Aktualnie ucze się w gimnazjum . Za rok chciałabym zdać do dobrego liceum , a w 2012 napisać najlepiej jak potrafię maturę z przedmiotów humanistycznych .Około 2015 roku pragnę dostać się na wymarzone studia i wyjechać , zwiedzać świat jako przewodnik wycieczek lub tlumacz W 2018 Zwiedzić Francję i Hiszpanię a od 2030 mieć dzieci i wieść spokojne i szczęśliwe życie .
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-04T21:41:47+01:00
Życiorysik ; D
Urodziłam się 26 maja 1995 roku w Warszawie. W 2001 r. rozpoczęłam naukę w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika , którą ukończyłam w. Następnie uczęszczałam do (nazwa szkoły). W (roku) rozpoczęłam naukę w (nazwa szkoły). W (roku) zdobyłam certyfikat FCE z języka niemieckiego. Po zdaniu matury w 2014 r zaczęłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim o specjalizacji: chemia analityczno-nieorganiczna. Po otrzymaniu tytułu magistra rozpoczęłam szkolenie w Szkole Policyjnej w Warszawie. Następnie ukończyłam szkołę oficerską. W 2020 roku rozpoczęłam staż zawodowy w Komendzie Powiatowej w Kielcach. Rok później zaczęłam pracę w laboratorium kryminalistycznym w Krakowie.

Myślę, że pomogłam ;) <3
1 5 1
2009-11-04T21:46:36+01:00
Moje plany na przyszłość nie są zbyt oryginalne od rówieśników. Jak większość z nich na początek chciałabym skończyć gimnazjum. Później zaplanowałam sobie szkołę średnią. Mam zamiar pójść do liceum biologiczno-chemicznego na wysokim poziomie. Po czym skończę studium technika farmacji i zatrudnię się w aptece jako sprzedawca . Po roku praktyki pójdę na studia farmaceutyczne. Magistra chciałam bym zdać po pięciu latach nauki wyższej . Moim marzeniem jest napisanie banalnej pracy magisterskiej. I zdania jej bez żadnej poprawki. Zawód w aptece zmieniłabym z technika na magistra. Jeżeli pozwoliłyby mi fundusze założyłabym swój interes. Po późniejszym czasie chciałabym zrobić studia pedagogiczne. Skończyć je z bardzo dobrymi stopniami. Uczyłabym prywatnie biologi i wykładała chemie . Moje zajęcia różniły by się nieco od innych nauczycieli . Wykładałabym im to bardzo ciekawie i intrygująco. Robili by ze mną różne eksperymenty. Moja apteka wyrabiała by specjalne herbatki na schorzenia genitalne i genetyczne. Każdy nas odwiedzając otrzymałby mały podarunek. Myślę, że mój życiorys na najbliższe kilkadziesiąt lat nie różnie się od rówieśników. Inne może być to, że najpierw zacznę karierę zawodową , a później założę rodzinę, która będzie żyła w dostatku.
5 4 5