ZREDAGUJ PRZEPIS NA GRZANKĘ NA BEKONIE Z JAJKIEM. UŻYJ CZASOWNIKÓW W TRYBIE ROZKAZUJĄCYM.

To odnosi się do tekstu..
Oto tekst.
"...Zaczynam od przysmażenia grzanek na lekko natłuszczonej patelni. 2 kromki chleba albo bułki pszennej, tej grzankowej, układamy na patelni i kieliszkiem wycinamy w każdej zgrabne kółko pośrodku. Obsmażamy grzanki z jednej strony na rumiano, przewracamy na druą stronę i sprawnie wbijamy do każdej dziurki po jajku. Solimy, posypujemy odrobiną pieprzu, przykrywamy pokrywką i zmniejszamy gaz pod patelnią. Za 5 minut jajka się zetną. My w tym czasie rzucamy na małą patelenkę obok 2 plastry bekonu (możE być zwykły boczek, a może byś i wędzona szynka) i smażymy je na chrupiąco z obu stron. Kawa już się parzy. Przygotowujemy 2 filiżanki aromatycznego, gorącego płynu, po czym układamy na talerzach po plastrze bekonu, na to kładziemy łopatką kromki chleba z jajecznymi okami. GOTOWE.


Jeżeli nie umiesz pisać przepisów lepiej się za to nie bierz ;)
Proszę o szybką odp.:)
Z góry dziaa :*

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-14T23:01:19+02:00
"...Zacznij od przysmażenia grzanek na lekko natłuszczonej patelni. 2 kromki chleba albo bułki pszennej, tej grzankowej, ułóż na patelni i kieliszkiem wytnij w każdej zgrabne kółko pośrodku. Obsmaż grzanki z jednej strony na rumiano, przewróć na drugą stronę i sprawnie wbij do każdej dziurki po jajku. Posól, posyp odrobiną pieprzu, przykryj pokrywką i zmniejsz gaz pod patelnią. Za 5 minut jajka się zetną. My w tym czasie wrzućmy na małą patelenkę obok 2 plastry bekonu (możE być zwykły boczek, a może byś i wędzona szynka) i smażmy je na chrupiąco z obu stron. Kawa już się parzy. Przygotujmy 2 filiżanki aromatycznego, gorącego płynu, po czym ułóżmy na talerzach po plastrze bekonu, na to połóżmy łopatką kromki chleba z jajecznymi okami. GOTOWE.


pozdr i liczę na naj :)
2010-04-14T23:05:14+02:00
1.przysmaż grzanki na lekko natłuszczonej patelni
2.2 kromki chleba albo bułki pszennej, tej grzankowej,ułóż na patelni
3.Kieliszkiem wytnij w każdej zgrabne kółko pośrodku.
4.Obsmaż grzanki z jednej strony na rumiano,
5.przewróć na druą stronę
6.wbij do każdej dziurki po jajku.
7.przypraw solą i pieprzem.
8.przykryj pokrywke i zmniejsz gaz pod patelnią.
9.Po 5 minutach rzuć na małą patelnię obok 2 plastry bekonu (możE być zwykły boczek, a może byś i wędzona szynka)
10.smaż je na chrupiąco z obu stron
11.Zaparz kawę
12.Przygotuj 2 filiżanki.
13.Nałóż na talerze po plastrze bekonu,
14.Na bekon połóż łopatką kromki chleba z jajecznymi okami.

GOTOWE !
2010-04-14T23:10:24+02:00
Proste;
Zacznij od przysmażenia grzanek na lekko natłuszczonej patelni.2 kromki........ułóż na patelni i kieliszkiem wyciśnij w ....Obsmaż grzanki.....przewróć na druga...i sprawnie wbij..Posól,posyp ...przykryj pokrywką i zmniejsz gaz...W tym czasie wrzuć....i smaż je na chrupiąco...Przygotuj....,po czym ułóż na ...na to połóż...