Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-16T17:53:10+02:00
- Dzień dobry wszystkim ! Dzisiaj gościmy w studiu wybitnego pisarza . Bardzo cieszymy się z jego wizyty . Przed państwem - Karol Dickens . Serdecznie pana witamy .
- Witam .
- Chciałabym przeprowadzić z panem krótki wywiad na temat pana powieść , pt : " Opowieść Wigilijna " . Oto moje pierwsze pytanie : Co skłoniło Pana do napisania tak wspaniałego dzieła ?
- Przede wszystkim napisałem tę książkę , po to , aby przybliżyć trochę wszystkim czytelnikom to , jacy niektórzy ludzie są niemili i jak w ten wyjątkowy dzień można doznać cudu . Natchnęła mnie do tego moja wnuczka . Wróciła ona ze szkoły i opowiedziała mi fascynującą historię o właśnie takim człowieku jak Ebenezer Scrooge . Wtedy waśnie postanowiłem napisać książkę o tym szczególnym dniu i o takich osobach .
- O... To takie . . . fascynujące . Czy pisząc to dzieło miał pan na myśli jakąś szczególną grupę czytelników ?
- Tak . Miałem na myśli szczególnie takie osoby jak Scrooge oraz wszystkie dzieci . Chciałem opowiedzieć dzieciom o tym , że w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia naprawdę mogą zdarzyć się cuda i opowiedzieć innym ludziom , aby zmienili swoje zachowanie i byli uczciwi i pomocni .
- Aha . Dobrze . Mam ostatnie pytanie dla Pana . Nie dotyczy ono tej książki . Czy pisanie sprawia Panu przyjemność ?
- Tak . Nawet nie wie pani jak wielką . Pisząc relaksuję się . Jest to moja pasja życiowa . Nie wyobrażam sobie życia bez tego .
- O. To wspaniale . Dziękuję Panu bardzo za ten wywiad i życzę dalszych sukcesów . Do widzenia .
4 4 4