Odpowiedzi

2010-04-17T14:19:30+02:00
Nasi bohaterowie wedrowali przez Mroczną Puszczę. Droga ta była bardzo wąska i trudna. Długo szli przez ten mrok aż ujrzeli rzekę. Gandalf ostrzegł wszystkich by nie pili wody z tej rzeki i przez nią nie przechodzili więc musieli poszukać mostu. Znaleźli, ale zniszczonymost. Bilbo spostrzegł łódź a Krasnoludy zaczęły ją do nich przyciągać. Przepłyneli przez rzekę na drugi brzeg a z zarośli wyskoczył przerażony jeleń. Jeden z Krasnoludów wpadł do wody. Wyciągnęli go, ale był on pograżony we śnie i nic nie mogło gozbudzić.
Szli bardzo długo. Nagle towarzysze spostrzegli że Bilbo zniknął. nigdzie go nie było. biedak wołał ich ale na próżno. Zamyslił się i nagle olbrzymi pająk chciał go zaciągnąć na swoją sieć. bilbo pokonał obrzydliwego owada i poszedł dalej w las. nagle usłyszał rozmowę pająków z której wynikało że uwięziły one wszystkie Krasnoludy. bilbo usłyszawszy to nazbierał kamieni i obrzucił nimi pajaki by uwolnić towarzyszy. Udało się mu wszystkich uratować i uciec zdala od pająków.
Gdy tak się zachwycali spostrzegli że nie ma z nimi jednego towarzysza - Thorina. Biedak został porwany przez leśne elfy!
64 4 64