Odpowiedzi

2010-04-15T13:31:23+02:00
Ekscelencjo,
Najdostojniejszy Księże Biskupie.
Oto przed chwilą otrzymaliśmy Ducha przybrania za synów. Odrodzeni przez chrzest i umocnieni przez bierzmowanie, stajemy się budowniczymi nowej cywilizacji prawdy i miłości, światłem świata i solą ziemi. Stają przed nami wielkie zadania. Ufając jednak w pomoc Ducha Świętego przyjmujemy je z wdzięcznością i odpowiedzialnością.
Apostołowie w dniu pięćdziesiątnicy nabrali odwagi i wyszli z Wieczernika głosząc światu wielkie dzieła Boże. Za chwilę i my opuścimy nasz wieczernik. Pragniemy bez strachu i zażenowania świadczyć, że Bóg jest Ojcem i pragnie naszego szczęścia.
W imieniu swoim i wszystkich, którzy dzisiaj przez Twoją posługę otrzymali Sakrament Bierzmowania pragniemy podziękować Jego Ekscelencji za przybycie do naszej parafii, za wygłoszone Słowo pełne troski o nas i naszą przyszłość, a szczególnie dziękujemy za udzielenie nam Sakramentu Ducha Świętego.
Pragniemy również na ręce Jego Ekscelencji złożyć podziękowanie naszemu księdzu proboszczowi, ks. X i Pani katechetce Y z a trud jaki włożyli by nas przygotować do tego sakramentu.
Słowa wdzięczności kierujemy również do ks. X i ks. X którzy przez cały okres naszego przygotowania wspomagali nas posługą w konfesjonale i owocnym słowem bożym.
Dziękujemy też wspólnocie parafialnej, naszym rodzicom i świadkom za duchowe wsparcie i modlitwy w naszej intencji.
Ekscelencjo , dziękując za ten wielki dar prosimy także : Błogosław nam Ojcze na wszystkie trudy, by duch nasz młody śmiało i odważnie walczył ze złem.

Myślę , że pomogłam ;)
Pozdrawiam ;)
3 3 3
2010-04-15T13:31:47+02:00
Drogi Ks. Proboszczu , w imieniu rodziców oraz całej młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania , chcielibyśmy podziękować za przekazane nam informacje,za cierpliwość a w szczególności za miło spędzony czas z nami .
Chcemy także podziękować za rozmowy z nami o problemach które mogą nas codziennie spotykać . Za wszystkie te łaski serdeczne Bóg Zapłać !


Pozdro. Mam nadzieję że się przydałem :)
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-15T13:34:01+02:00
Drogi Panie proboszczu .......(imie i nazwisko proboscza)
W imieniu nas młodzieży i naszych rodziców pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za przygotowanie nas do drogi osiągnięcia sakrementu Bierzmowania. Dzięki Panu mogliśmy sie w pełni przygotować do sakramentu w którym Duch Święty udziela się człowiekowi ochrzczonemu jako dar..
Dziękujemy.
1 4 1