Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-15T15:21:23+02:00
Drodzy koledzy i koleżanki !
Coraz częściej słyszy się o przemocy dorosłych, o ich nadużywaniu alkoholu i narkotyków. O ich bezmyślnym i niebezpiecznym zachowaniu. Ale także coraz częściej można usłyszeć o przemocy młodzieży. O ich głupim zachowaniu !
Wydawać by się nawet mogło, że to młodzież staje się coraz bardziej agresywniejsza i bezmyślna od dorosłych. Wydaje im się, że to im ujdzie na sucho, że o tym się zapomni ,że wystarczy , że komuś zagrozimy to będzie spokój. A jednak nie ! Coraz częściej mówi się o przeciwstawieniu się złu.
Młodzież coraz częściej sięga po alkohol , narkotyki w celu takiego spróbowania.
Chcą być jak dorośli. Tak jak oni chodzić po mieście z papierosem w ręce. Tylko , że to nie jest dobry wzór do naśladowania dla nas. My powinniśmy odchodzić, unikać ich, a nie tak jak oni dać się porwać nałogowi. Dlatego , drodzy koledzy i koleżanki nie sięgajcie po alkohol. To was nie wyciągnie z rzeczywistości. przed nią nie da się uciec. Dlatego nawet nie próbujmy. To nie jest cool. Cool jest pozostać trzeźwym. I nie chuchać zapachem alkoholu. Mam nadzieję , że pomogłem/am wam i pomyślicie nad tym co chciałam wam przekazać.

Dziękuję