Odpowiedzi

2010-04-15T15:20:50+02:00
Dzisiaj, tj. 15 kwietnia opiszę mój wymarzony, można nazwać nawet zmyślony dom.Jeszcze nigdy Go nie opisywałem więc dziwnie się czuję i się trochę wstydzę .
Mieszkam na ulicy Sobieskiego 23/4.W moim mieszkaniu znajdują się cztery łazienki, dwanaście pokoi oraz trzy kuchnie.
Gdy wchodzi się do pokoju po prawej stronie mam pierwszy , mojego młodszego brata pokój . Jest on nie wielki , znajduje się tam telewizor , łóżko widok na kościół przez okno. W następnych dziewięciu pokojach prawie nic się nie zmienia , tylko widok przez okno . W pokoju gościnnym który znajduje się na drugim piętrze jest ogromny czterdzieści dwu calowi telewizor . Goście mogą usiąść na wygodnych fotelach lub pówkach.Jeżeli komuś zachce się iść za potrzebą fizologiczną to w salonie jest ogromna łazienka. Jest to główna łazienka w moim domu. Bardzo lubię w niej przebywać gdyż ta łazienka to ,,oaza spokoju''. Jest tam wanna oraz prysznic w zależności ile kto ma czasu , aby się umyć. Mam tylko jedna pralkę właśnie w tej łazience i jest ona używana około trzy razy w tygodniu. Moja mama bardzo lubi gotować dlatego w każdej kuchni mam piekarnik i komputer z internetem , aby moja mama mogła sprawdzić coraz to nowy przepis .
Myślę , iż przedstawiłem mój skromny wymarzony dom w którym kiedyś zamieszkam . Jest to moje największe marzenie i mam nadzieję , że się spełni.
2010-04-15T15:31:01+02:00
Mój dom jest piętrowy. Znajduję się w nim 5 pokoi, 2 łazienki, jeden duży salon, kotłownia, korytarz i balkon. W moim pokoju są ściany zrobione z paneli a podłoga z paneli podgrzewanych. Łózko jest duże, drewniane i lekko podgrzewane. Obok łózka znajduję się biurko na którym stoi komputer plazmowy. Regał stoi przed łóżkiem. Moja łazienka jest zrobiona z płytek. W łazience znajduję się: Kabina z hydromasażem , kibel, umywalka z szafką a obok niej znajduje się szafeczka na ręczniki. Korytarz jest pomalowany na żołto. salon jest zrobiny z płytek i paneli. Prawa strona salonu jest zrobiona z krajobrazem wyrobionego z skał. Przed domem znajduję się duży basen z podgrzewaną wodą. Koniec mojego opisu domu